میزان نوشت: وزیر دفاع با تاکید بر اهمیت انتخابات هفتم اسفند ماه گفت:حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پشتوانه اقتدار دفاعی و تضمین کننده امنیت و منافع ملی است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع سردار سرتیپ حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی سخنانی در جمع کارکنان وزارت دفاع با توجه به اهمیت انتخابات هفتم اسفند ماه گفت:حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پشتوانه اقتدار دفاعی و تضمین کننده امنیت و منافع ملی است.

سردار دهقان با بیان اینکه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس خواست و اراده مردم شکل گرفت و تا امروز با صلابت به مسیر نورانی خود ادامه داده اظهار داشت: حضور مردم دراین انتخابات ادای دین به شهیدان و ایثارگرانی است که برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی جان خویش را فدا کردند.

وی افزود: حضور گسترده و حماسی مردم در انتخابات دشمنان را مأیوس و برای همه کسانی که در سراسر جهان به این انقلاب و آرمان های آن دل بسته اند امید بخش است.

وزیر دفاع گفت: مردم با هوشیاری و بصیرت و حضور آگاهانه و پرشکوه در انتخابات هفتم اسفند خط بطلانی بر آمال و آرزوهای شوم بدخواهان نظام خواهند کشید.

سردار دهقان تأکید کرد: انتخابات تجلی عینی تحقق شعار سال "همدلی و همزبانی" برای رفع مشکلات کشور و نیل به پیشرفت در همه زمینه ها است.

سردار دهقان تصریح کرد :خانواده بزرگ نیروهای مسلح و خانواده وزارت دفاع همگام با آحاد مردم در حماسه پرشکوه انتخابات هفتم اسفند ماه حضور یافته به ندای مقام معظم رهبری ، خواست و انتظار شهیدان و امام شهیدان لبیک خواهند گفت. 

27219

کد خبر 513060

برچسب‌ها