مدیر روابط عومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از سقوط ستون برق بر روی خودروی پراید خبر داد و افزود: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در پی نداشت.

به گزارش خبر آنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید جواد موسوی با اعلام این خبر، محل وقوع حادثه را خیابان مظاهری کرج ذکر و عنوان کرد: سقوط این ستون به احتمال، بر اثر وزش باد شدید بوده است.
این مسئول اضافه کرد: دراین حادثه به کسی آسیب وارد نشد و ماموران آتش نشانی پس از ایمن سازی محل ، رفع مشکل را به ماموران شرکت برق واگذار کردند.
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در ادامه سخنان خود اعلام کرد: که یک مهد کودک در منطقه رجایی شهر کرج دچار آتش سوزی شد که نجات جان هشت کودک نتیجه تلاش آتش نشانان در این حادثه بود.
موسوی در تشریح چگونگی وقوع حادثه مذکور گفت: این حادثه ساعت 9:29 امروز در اتاق بازی این مهد کودک رخ داد که خوشبختانه به کسی آسیب وارد نشد.
این مسئول افزود: با تلاش آتش نشانان و همکاری کارکنان این مهد کودک، کودکان قبل از گسترش آتش به خارج از محل انتقل یافتند.
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اضافه کرد: ماموران آتش نشانی با حضور در این محل، آتش را خاموش و از سرایت آن به مکان های اطراف جلوگیری کردند.
موسوی در زمینه خسارت های وارده اظهار داشت: این حادثه با خساراتی همراه شد که برآورد میزان خسارت و علت آتش سوزی در دست بررسی است.

کد خبر 513575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =