ایلنا نوشت:‌ دستیار ویژه رییس جمهور گفت:‌آقای لاریجانی بزرگترین خدمت را در حمایت از برجام به دولت کرد و حتما دولت و اصلاح طلبان باید پاس این خدمت را داشته باشند.

حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌ها و پروانه مافی یکی از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس رای خود را در حسینیه جماران به صندوق انداختند.

یونسی پس از انداختن رای خود در صندوق در جمع خبرنگاران در مورد حضور مردم در این انتخابات، گفت: جمعیتی که در محل صندوق‌های اخذ رای حاضر شده‌اند، عادی است و اگر به همین کل پیش برود می‌توان امیدوار بود.

وی در پاسخ به خبر نگار ایلنا در خصوص اهمیت مشارکت بالا در تشکیل یک مجلس معتدل گفت هر چه مشارکت مردم بیشتر باشد مجلس قوی تری خواهیم داشت.

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌ها در پاسخ به این سوال که آیا شما گفته اید عارف به نفع لاریجانی کنار خواهد رفت، گفت :من چنین چیزی نگفتم که عارف به نفع لاریجانی کنار می کشد بلکه گفتم عارف مصلحت اندیشی می‌کند.

یونسی در پاسخ به این پرسش که نظر خودتان در مورد ریاست مجلس چیست؟، گفت: من نظرم را بیان کرده‌ام. آقای لاریجانی بزرگترین خدمت را در حمایت از برجام به دولت کرد و حتما دولت و اصلاح طلبان باید پاس این خدمت را داشته باشند.

2929

کد خبر 513813

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =