دکتر ولایتی در اولین ساعات رای گیری با حضور در یکی از شعب اخذ رای حضور پیدا کرد


دکتر ولایتی گفت :اطمینان دارم که با حضور غیرتمندانه مردم شریف و بزرگوار ایران روز دیگری از عزت و عظمت ایران اسلامی رقم خواهد خورد و شاهد این پیام به جهانیان هستیم که این ملت به رهبری مقام معظم رهبری در همه صحنه ها حامی و پشتیبان نظام خود خواهند بود.
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت توجه مسیولان به این همراهی و پایمردی ملت شریف تصریح کرد:مسیولان و به ویژه منتخبان مردم در مجلس آینده می بایست امانتدار این اعتماد باشند و تمام همت خود را برای خدمتگذاری و رفع مشکلات آنان به کار گیرند.
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل افزود:در این شرایط حساس منطقه ای جمهوری اسلامی ایران با ثبات و اقتدار مسیر رشد و تعالی را سپری می کند و پیام روشنی به جهانیان خواهد بود که مردم در همه صحنه ها حضور داشته و از اهداف و آرمان های نظام دفاع می نمایند.

4545

کد خبر 513993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حسین A1 ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۷
    8 2
    شرکت در انتخابات نه برای انقلاب بود نه به خاطر تبعیت از فرمان رهبر و یا به خاطر کسی . فقط برای این بود که عده ای زورگوی افراطی قدرت طلب و منفعت طلب ، به مجلس و خبرگان راه پیدا نکنند ، همین و بس . آقای ولایتی آن پنبه را از گوش خود در بیاورید و به جای تملق گویی و چاپلوسی . حقیقت را ببینید و بشنوید .