مهر نوشت: فردی که با ارسال پیام در شبکه اجتماعی تلگرام، موجبات ایجاد رعب و وحشت و سلب آسایش خانواده ای را فراهم ساخت، توسط کارآگاهان پلیس سایبری شهرستان آمل، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اعلام این خبر گفت: در پی مراجعه زنی به ماموران پلیس فتا، مبنی بر اینکه فردی ناشناس از چند روز گذشته با ارسال پیام هایی از طریق شبکه اجتماعی تلگرام مدعی شد که از طرف اشخاصی ناشناس با دریافت ۳۰ میلیون ریال مأمور شده تا به نحوی به او آسیب برساند، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.

او گفت: ماموران با بررسی های فنی و تخصصی موفق شدند، متهم به تهدید در شبکه اجتماعی تلگرام را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه با هماهنگی قضایی این فرد را دستگیر کردند.

سرهنگ گنجیان مقدم، گفت: متهم در تحقیقات اولیه پلیس ابتدا منکر اتهام وارده شد، اما پس از مواجهه با مستندات پلیسی لب به اعتراف گشوده و به ایجاد مزاحمت برای شاکی اعتراف کرد.

او گفت: متهم در ادامه تحقیقات انگیزه این کار را سر به سر گذاشتن و شوخی با شاکی به درخواست یکی از دوستان شاکیه عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: ماموران در ادامه متهم اصلی پرونده را دستگیر کردند که این فرد نیز به بزه انتسابی اعتراف کرد.

متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

۴۷۲۳۶

کد خبر 514259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
  181 4
  شوخی با شاکی به درخواست یکی از دوستان شاکیه .. زبان فارسی
  • بی نام IR ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
   12 1
   بسی رنج برد در.... آن ...سال سی.....