ورنمنت انتخابات در رودبار با حضور صمد مرعشی و منوچهر جمالی به دور دوم کشیده شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، فرماندار شهرستان رودبار گفت: تورنمنت انتخابات در رودبار با حضور صمد مرعشی و منوچهر جمالی به دور دوم کشیده شد. سیدمحمد احمدی از حضور حماسی و عزتمندانه مردم شهرستان رودبار در انتخابات تشکر و قدردانی و اظهار کرد:از مردم ولایتمدار شهرستان در شهرهای رودبار،منجیل، لوشان، رستم‌آباد، توتکابن، جیرنده و بره سر و نیز بخش‌های مرکزی، رحمت آباد و بلوکات، عمارلو و خورگام در پای صندوق‌های اخذ آراء که امید دوستداران نظام را شعله ورتر و حرمان و یأس دشمنان را موجب گردیدند، سپاسگزاری نمایم.

وی افزود بی شک این حضور غرور آفرین در پی تلاش، همت، تعامل و همدلی و همزبانی ائمه محترم جمعه، هیأت‌های محترم اجرایی، نظارت و بازرسی، اعضاء محترم شورای تأمین و نامزدهای محترم انتخابات بوجود آمد که شایسته قدردانی است.

فرماندار رودبار با بیان اینکه تورنمنت انتخابات در رودبار با حضور صمد مرعشی و منوچهر جمالی به دور دوم کشیده شد، گفت:با تبریک به تمام نامزدها و مردم عزیز، امیدوارم این همراهی و حضور همدلانه و مدبرانه مردم و نیز اشتراک مساعی دیگر نامزدهای محترم،با گام بلند دیگر در دور دوم انتخابات و انتخاب نماینده منتخب،فصل نوینی از توسعه و شکوفایی در شهرستان همراه با تدابیر دولت محترم گشوده شود./ایسنا

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 514260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =