سه گیلانی در مسابقات کشتی بین المللی جام یادگارامام که در تهران برگزار می شود ، حضور می یابند .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ورزش وجوانان گیلان ،رئیس هیات کشتی استان گیلان گفت : از سوی فدراسیون کشتی ، زبده ترین کشتی گیران به تیمهای ملی نوجوانان دعوت شدند تا در پیکارهای جام یادگار امام (ره) حضور یابند و یک ورزشکار گیلانی در کشتی آزاد و یک ورزشکار گیلانی نیز در کشتی فرنگی به تیم ملی نوجوانان دعوت شده اند .
نقی هدایتی افزود : بر این اساس ، عرفان غلامی کشتی گیر شایسته گیلانی نیز به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران دعوت شد تا در رقابتهای جام یادگار امام (ره) حضور یابد .
وی اظهار کرد : این کشتی گیر شایسته گیلانی در وزن 85 کیلوگرم در اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران حضور خواهد یافت تا در رقابتهای جام یادگار امام (ره) شرکت کند .
وی ادامه داد : همچنین جواد رهبر دیگر کشتی گیر شایسته گیلانی نیز در رشته کشتی فرنگی و در وزن 69 کیلوگرم در رقابتهای کشتی فرنگی بین المللی جام یادگارامام در رده سنی نوجوانان حضور خواهد یافت .
رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد : علاوه بر حضور این دو کشتی گیر شایسته گیلانی در قالب تیمهای ملی نوجوانان آزاد و فرنگی ، فرهاد نوروزی نیز از گیلان به عنوان مربی تیم ملی کشتی فرنگی در رقابتهای بین المللی جام یادگارامام حضور می یابد .
هدایتی بیان کرد : رقابتهای کشتی بین المللی جام یادگار امام از روز 12 اسفندماه به مدت سه روز در تهران برگزار خواهد شد که امیدواریم که کشتی گیران گیلانی حاضر در این مسابقات بتوانند بدرخشد و مدال کسب کنند .
وی اضافه کرد : خوشبختانه رشته ورزشی کشتی طی چند سال اخیر در استان گیلان به خصوص در رده های سنی پایه رشد خوبی داشته و کشتی گیران این استان در رقابتهای مختلف حضور چشمگیر و موفقی دارند .

کد خبر 515129

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =