نخستین جشنواره فیلم کوتاه موج با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آیین اختتامیه این مراسم شامگاه 10 اسفند در تالار دانشگاه صنعتی شریف و با معرفی برگزیدگان در بخش های ختلف برگزار شد.
بنا بر این گزارش در بخش فیلم های انیمیشن، لوح تقدیر به مهناز یزدانی برای کارگردانی انیمیشن «کمک» و آروین مدقاچی برای انیمیشن «امید» اهدا شد.
همچنین در این بخش تندیس های جشنواره و دیپلم افتخار نیز به شلاله خیری برای فیلمنامه «دخترک آت آشغال» اهدا شد و صدا و سیمای جزیره کیش برای تهیه کنندگی «جزیره خیال» تندیس جشنواره را دریافت کرد.
در بخش مستند نیز سه تندیش و یک لوح تقدیر اهدا شد که مستند «چاق کچل سیبیلو» به کارگردانی محسن نجفی مهری لوح تقدیر دریافت کرد و تندیس ها نیز به جواد صادقی برای تحقیق و پژوهش فیلم مستند «ساحل»، علی و بلال الفت برای کارگردانی مستند «زندگی در ثانیه صفر» و میترا روحی منش برای تهیه کنندگی «کسی به فکر جنگل ها نیست» اهدا شد.
در بخش فیلم های داستانی نیز لوح تقدیر به بهزاد آزادی برای کارگردانی فیلم «کشتارگاه» اهدا شد. همچنین تندیس های این بخش جشنواره به صادق سوری برای تصویر برداری فیلم «فروزان»، سالم صلواتی و توفیق امانی برای تدوین فیلم «رویای برفی»، رضا فهیمی برای فیلمنامه «کودکان ابری»، آکو زند کریمی برای کارگردانی فیلم داستانی «صدای قلب مورچه» و امیر امیریان کاظمی برای تهیه کنندگی فیلم «قاجار» اهدا شد.
جایزه ویژه هیات داوران، شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار نیز به داود خیان برای کارگردانی فیلم داستانی «چله» به عنوان بهترین فیلم جشنواره اهدا شد.
انتخاب مناسب ترین فیلم با محتوای مورد نظر جشنواره نیز از سوی منطقه آزاد کیش که شامل 3 روز اقامت در جزیره کیش با 2 همراه است به مجید صبری و منصوره خطیون برای انیمیشن «عطر عاشقی» اهدا شد.
در این مراسم علاوه بر فیلمسازان فیلم کوتاه هنرمندانی چون، نوید محمدزاده، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، سعید روستایی بهترین کارگردان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، ابوالفضل جلیلی و رسول صدر عاملی داوران جشنواره و مسئلای چون علی اصغر مونسان مدیر عامل منطقه آزاد کیش نیز حضور داشتند.

58245

کد خبر 515281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =