ایرنا نوشت: سقوط یک دستگاه اتوبوس از ارتفاع 6 متری حامل 36نفر از کارکنان و کارگران یکی از شرکت های پتروشیمی در پارس جنوبی همه سرنشینان این خودرو را روانه بیمارستان کرد.

اتوبوس به شماره 949ع31 ایران 14 از شرکت پیمانکاری شب دیز مربوط پتروشیمی مخازن سبز در ساعت 6.30 دقیقه بامداد روز دوشنبه به علت بریدگی ترمز به داخل محوطه پتروشیمی انتخاب سقوط کرد.

براساس این گزارش همه سرنشینان اتوبوس یادشده مصدوم و حال برخی از آنها وخیم گزارش شده است.

مصدومان این سانحه به بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه استان بوشهر منتقل شده اند. کارگران از خوابگاه در حال رفتن به محل کار بودند.

سرپرستار اورژانس بیمارستان نبی اکرم عسلویه در این رابطه گفت: 36 نفر از مصدومان سانحه اتوبوس به این بیمارستان منتقل شده اند.

فرناز زینبی افزود: بیشتر مصدومان دچار شکستگی از ناحیه دست ، پا و سر هستند. دو نفر از مصدومان نیز دچار سوختگی شده اند که حال عمومی خوبی دارند.

زینبی اظهارداشت: دو نفر دیگر از مصدومان نیز بدلیل وخامت برای دسترسی بیشتر به خدمات درمانی به بیمارستان های بوشهر یا کنگان اعزام خواهند شد.

درپارس جنوبی 29 شرکت پتروشیمی پیش بینی شده است که در زمان حاضر 12 پالایشگاه در دست احداث یا بهره برداری است. عمده فازهای پارس جنوبی در شهرستان عسلویه قرار دارد.

۴۷۴۷

کد خبر 517087

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =