۰ نفر
۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۸
چماق لری بزرگواری شناسایی شد

“غلامرضا تاج گردون” چهارشنبه شب در جشن حامیان منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم در تالار مرمر تهران به ذکر خاطره‌ای خواندنی از نماینده مردم این حوزه انتخابیه در مجلس نهم پرداخت.

به گزارش خبر آنلاین از استان کهگیلویه و بویراحمد،رئیس کمیسون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تبریک به سردار هاشمی ادامه داد: در کهگیلویه بزرگ کار سختی پیش رو داریم و همه باید برای رفع مشکلات آن تلاش کنیم

منتخب “گچساران و باشت در مجلس دهم شورای اسلامی و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم شورای اسلامی با ذکر خاطره‌ای گفت: “چماق” حاج آقا بزرگواری من بودم.

“غلامرضا تاج گردون” چهارشنبه شب در جشن حامیان منتخب مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم در تالار مرمر تهران به ذکر خاطره‌ای خواندنی از نماینده مردم این حوزه انتخابیه در مجلس نهم پرداخت.

وی با اشاره به نطق معروف “چماق لری” بزرگواری در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه‌ای که در خدمت حاج آقا بزرگواری در کمیسیون و برنامه و بودجه مجلس بودیم یکی از نمایندگان با شوخی به حاج آقا گفت: “چماق لری” را آوردی که حاج آقا با ظرافت و حاضر جوابی به من که رییس کمیسیون بودم اشاره کرد و گفت: چماق لری من ایشان (تاج‌گردون ) است.

منتخب “گچساران و باشت” تاکید کرد: حاج آقا بزرگواری با آن مطلب این پیام را رساند که ما برای آبادی منطقه از همه ظرفیت‌های خودمان استفاده خواهیم کرد و من شاهد زحمات و تلاش‌های شبانه روزی وی برای عمران منطقه بودم که جای تقدیر دارد.

رئیس کمیسون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تبریک به سردار هاشمی ادامه داد: در کهگیلویه بزرگ کار سختی پیش رو داریم و همه باید برای رفع مشکلات آن تلاش کنیم.

“تاج‌گردون” با تاکید بر وحدت و همدلی میان نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فکر سیاسی نمایندگان استان در مجلس نهم کاملا مشخص و جدا از هم بود ولی همه دیدند که هیچگاه برسر مسائل توسعه استان تنش و مشکلی میان ما نبود.

وی با رد انتقادات مطرح شده که “تاج‌گردون” سهم بیشتری از اعتبارات را به “گچساران و باشت” اختصاص می‌دهد افزود: آقایان “زارعی و بزرگواری” شاهد هستند و می‌توانند تایید کنند که چنین مطالبی دروغی بیش نیست و ما در کنار هم برای عمران و آبادی همه مناطق استان تلاش کردیم.

منتخب “گچساران و باشت” در مجلس دهم تصریح کرد: رقابت‌های انتخاباتی پایان یافته و دعواها تمام شده است و همه باید در کنار هم برای توسعه استان و رفع مشکلات مردم شریف آن تلاش کنیم.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 518225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =