روزنامه خبرورزشی نوشت:

* مرتضي فنوني‌زاده، مدافع اسبق پرسپوليس هميشه جالب حرف مي‌زند. او اين‌بار هم از بازي تيم عادل فردوسي‌پور انتقاد مي‌كند و معتقد است عادل دو، سه بازيكن جوان را در تيم‌شان قرار داده بود و شرايط رقابتي را چندان منصفانه نمي‌داند.
* مثل اينكه نسبت به استفاده بازيكنان جوان خيلي به عادل اعتراض كردي.
چند بازيكن مثل ميثاق و توتونچي در تيم عادل حضور داشتند كه واقعاً جزو تيم رسانه ورزش بودند اما عادل دو تا جوان در تيمش آورده بود كه خيلي كم‌سن و سال و به قولي مثل فرفره بودند. در يك صحنه حتي به يكي از اين بازيكنان فرفره هم اعتراض كردم كه او به من گفت؛ من 27 ساله هستم! تمام اين مسائل در حالي بود كه من و محمد پنجعلي و يكي، دو بازيكن ديگر تيم‌مان در مجموع 200 سال‌مان مي‌شد. در تيم ما البته جواد زرينچه از همه سرحال‌تر بود و ماشاءا... خيلي خوب بازي مي‌كرد.
* مثل اينكه به مسائل داوري هم خيلي معترض بوديد؟
داوران بازي، داوران ليگ برتري بودند اما من فكر مي‌كنم يك گل رسانه ورزش آفسايد بود و گل ديگرش هم كه از نقطه پنالتي زده شد، اصلاً خطاي پنالتي نبود.
* به عادل راجع به بازيكنان جوانش اعتراض نكردي؟
عادل پسر خوبي است و بنده خدا فقط با تيم خودش حرف مي‌زد. من و فرشاد به او در مورد بازيكنان جوانش اعتراض كرديم اما به هر حال عادل تصميم خودش را گرفته بود و كاري هم نمي‌شد انجام داد.
* در مورد انتخاب علي دايي در برنامه 90 چه نظري داري؟
علي دايي يكي از بهترين مهاجمان ايران است كه براي فوتبال ايران هم زحمات زيادي كشيده است اما به نظر من فرشاد پيوس بهترين است، مهاجمي كه در بازي با رسانه ورزش عرق نكرد اما 3 گل زد. در دهه 60 مهاجمان بسيار خوبي داشتيم، مهاجماني كه شايد كمتر فوتبال ايران به خود ببيند.

کد خبر 518489

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =