آثار بدست آمده از کاوش‌های باستان‌شناسی تهران در نمایشگاه هایی با عنوان «تهران، کهن شهر من» و «عکس پارسه، سرزمین نوروز» از ۲۴ اسفند تا ۲۵ فروردین ماه ۹۵ در موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نمایشگاه های «تهران، کهن شهر من» و «عکس پارسه، سرزمین نوروز» از دوشنبه ۲۴ اسفندماه ۹۴ ساعت ۱۰ در موزه ملی ایران افتتاخ می شود و تا ۲۵ فروردین ماه ۹۵ ادامه دارد. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

علاقه مندان و دوستداران برای بازدید از این ۲ نمایشگاه می توانند از ۲۴ اسفند تا ۲۵ فروردین ماه ساعت ۸ تا ۱۷ به موزه ملی ایران مراجعه کنند. موزه ملی ایران در خیابان امام خمینی(ره)، ابتدای خیابان سی تیر واقع شده است.  

بر اساس این گزارش؛ نمایشگاه «تهران، کهن شهر من» با همکاری موزه ملی ایران و امور گردشگری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران برگزار می‌شود و آثار بدست آمده از کاوش‌های باستان شناسی محوطه «کیلان» دماوند، تپه «چشمه علی» شهرری، «قره تپه شهریار»، تپه «فردیس» قرچک، تپه «شغالی» و «سفالی» پیشوا، تپه «ولیران» دماوند، تپه «قیطریه» و قلعه «ایرج» پیشوا به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

۴۷۲۳۶
کد خبر 518681

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =