تسنیم نوشت:رئیس فدراسیون فوتبال گفت: من نامادری فوتبال نیستم، بلکه اساسنامه نامادری است.

 علی کفاشیان بعد از ظهر امروز (شنبه) و در روز پایانی ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال با علیرضا اسدی از محل کارش خارج شده بود که پس از بازگشت به فدراسیون رو در روی خبرنگاران قرار گرفت. وی در خصوص اینکه آیا برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده است یا نه، چون بیت‌الله رضایی اعلام کرده کفاشیان نامزد شده، گفت: خیر. هنوز فرم نگرفته‌ام که ثبت نام کنم. اکنون می‌خواهم به فدراسیون بروم و بعد تصمیم می‌گیرم.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این مسئله که گویا به دنبال به تعویق انداختن انتخابات فدراسیون فوتبال است، اظهار داشت: من دنبال به تعویق انداختن انتخابات هستم؟

وی پس از مواجه شدن با این سؤال که شایعه شده برخی به دنبال به تعویق انداختن انتخابات هستند، گفت: من که دنبال این کار نیستم. این چه شایعه‌ای است؟

کفاشیان در خصوص اینکه آیا با اسدی برای دریافت مجوز از فدراسیون فوتبال خارج شده بود، خاطرنشان کرد: نه، مجوز چیست؟!

وی در مورد اینکه در نهایت برای شرکت در انتخابات فدراسیون ثبت‌نام خواهد کرد یا نه گفت: تا 8 شب وقت است و ان‌شاءالله ثبت‌نام می‌کنیم.

کفاشیان درباره اینکه آیا انتخابات فدراسیون تا شب تمدید شده است، گفت: بله تا ساعت 8 شب پایان ساعت کار اداری ما است چرا که ما هر شب تا ساعت 8 در اینجا کار می‌کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره انتقادهایی که از سوی وزیر درباره ادامه کار این فدراسیون شده است، یادآور شد: در هر صورت قرار است مجمع تشکیل شود و افراد ثبت‌نام شده برای ریاست فدراسیون، توانمندی‌های خود را در جلسه مجمع اعلام خواهند کرد. اعتقاد من این است که کارهایی نکنیم که به ضرر فوتبال کشورمان تمام شود.

کفاشیان درباره اظهار نظر وزیر ورزش مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال مانند دولت واتیکان عمل می‌کند، گفت: شما که این سوال را می‌کنید، اگر من برای انتخابات ثبت‌نام نکنم، دلتان خنک خواهد شد؟ اعتقاد من این است که اگر ایرادی وجود دارد، این ایراد به اساسنامه وارد است و باید اصلاح شود.

وی در رابطه با اظهار نظر دیگر وزیر مبنی بر اینکه می‌رود و فوتبال را به نامادری‌اش واگذار می‌کند، عنوان کرد: من نامادری فوتبال نیستم بلکه اساسنامه نامادری است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان در پاسخ به این سوال که آیا دادکان برای انتخابات می‌آید؟ گفت: مثل اینکه او 10 امضا را نیاورده و زمان این کار هم تمام شده است.

251 41

 

کد خبر 518727

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • بی نام RO ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
  13
  یعنی بازم باید اینو تحملش کنیم؟ یعنی قحطی رجاله تو این فوتبال؟ ای خدا
 • بی نام A1 ۱۵:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
  3
  خيلى
 • یک ایرانی A1 ۱۵:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
  4
  سلام بدوستان عامل اصلی افت فوتبال ایران دوره هشت ساله کفاشیانه
 • بی نام A1 ۱۶:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
  5
  برو ديگه چي ميخواي از جون فوتبال
 • بی نام A1 ۱۶:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
  5
  درود بر کفاشیان
 • تاج آسیا A1 ۱۶:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
  5
  آره اونم چه جوووووووووووووووور بی زحمت درم پشت سرت ببند
 • بی نام A1 ۱۸:۳۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
  7
  شما بخند ای شاداب.
 • امید IR ۱۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
  0
  حتما تایید صلاحیت نشده وگرنه میومد.
 • بی نام NL ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
  0
  روز جشن و سرور و شادی است در دنیای فوتبال ایران . باورم نمی شود . هم وطنها در ایران در خیابانها شیرینی پخش کنند .