۰ نفر
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
خانه تکانی شهری در اردبیل شروع شد

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل گفت: مدیران مناطق 4 گانه شهرداری به همراه نواحی 12 گانه شهرداری برنامه های لازم را جهت خانه تکانی شهری انجام داده اند.

شهرام لازمی زارع در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه تنها نظافت معابر و جوی های آب برنامه مناطق نیست افزود: مدیران شهرداری مناطق علاوه بر نظافت معابر و خیابان ها، اقداماتی همچون نظافت و جمع آوری زباله ها از مسیر رودخانه بالیخلو - جمع آوری نخاله های ساختمانی از زمین های بایر و معابر عمومی - جمع آوری سگ های ولگرد با همکاری ادارات مرتبط - ترمیم و تعمیر مخازن زباله و زیرمخزن های نصب شده در سطح شهر و شستشوی آنها - پاکسازی و نظافت حریم جاده های ورودیه شهر به شعاع5کیلومتری و همچنین امحا و پاکسازی کلی دیوارها از اعلانات و نوشته ها را انجام می دهند.

لازمی زارع خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین برنامه های این مناطق بازسازی و تنظیف سرویس های بهداشتی عمومی سطح شهر به منظور ایجاد آرامش و رفاه عمومی برای مسافران نوروزی می باشد.

معاون خدمات شهری شهرداری اردبیل با اشاره به اینکه هرگونه حفاری به چهره شهر آسیب می رساند، تصریح کرد: شهرداری اردبیل ابلاغیه ای مبنی بر ممنوعیت حفاری در سطح شهر از 15اسفند لغایت15فروردین تنظیم کرده و به دستگاه های خدمات رسانی و اشخاص حقیقی و حقوقی و ضرورت اتمام حفارهای موجود و ترمیم ترانشه های حفاری کرده است.

لازمی زارع اظهار کرد: به منظور زیباسازی شهر مدیران شهرداری اقدام به تهیه و نصب سفره های هفت سین در میادین شهر، پاکسازی و تعمیر و راه اندازی آب نما و استخر های داخل شهر و ایجاد ایستگاه های تحویل کیسه زباله های قابل تجزیه در روز طبیعت کرده است.

وی افزود: واحد اجرائیات مناطق4گانه نیز در این ایام وظایفی از قبیل جمع آوری دست فروشان و متکدیان از سطح شهر با همکاری ستاد ساماندهی متکدیان، ملزم نمودن صاحبان احداث ساختمان ها جهت برداشتن مصالح ساختمانی از معابر و خیابان ها از تاریخ 15اسفند لغایت 15 فروردین 1395 را برعهده دارند.

خبرنگار: ندا عیسی زاده

عکس: فرزاد تقی زاده

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 518889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =