سوئدی ها می گویند ایرانی های زیادی در اروپا حتی بلیط سفر به سوئد را گرفته اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کینلوند مدیرعامل باشگاه هاماربی که در زمان برگزاری دربی رفت تهران به کشورمان سفر کرد و قرارداد بازی با استقلال را بست، امیدوار است همچنان این مسابقه برگزار شود. او در این باره به سایت «آفتون بلادت» سوئد می گوید: «حتی شده در بدترین شرایط ممکن به ایران می روم و با استقلالی ها صحبت می کنم که به سوئد بیایند و بازی را برگزار کنند. ما در 9 روز گذشته دو دربی را برده ایم ولی بیشتر فکرمان به بازی با استقلال است.» او ادامه می دهد: «هدف ما از دعوت استقلال این بود که بقیه باشگاههای ایران هم بتوانند به اروپا بیایند و در واقع یک پل ارتباطی برقرار کنیم.»
کینلوند درباره خسارتی که باشگاهش و هواداران هاماربی می خورند، می گوید: «کانون هواداران استقلال در اروپا، نزدیک به 7 هزار بلیط را خریداری کرده است و آنها برای سفر به سوئد، بلیط هوایپما گرفته اند و هتل رزرو کرده اند. ما بلیط مسابقه را پس می گیریم ولی بلیط هواپیما را چه کنند؟»
او ادامه می دهد: «باید این بازی برگزار شود. مگر سرمربی استقلال از اول نمی دانسته بازی چه زمانی برگزار می شود؟ ما هم 7 غایب در این بازی داریم. اصلا نمی توانیم تصور کنیم بازی برگزار نشود. در غیر اینصورت، ما اعاده حیثبت خواهیم کرد و این موضوع را ازطریق فیفا پیگیری می کنیم.»

252 43

 

کد خبر 519804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =