۰ نفر
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶

ایسنا نوشت: سرمربی ذوب آهن از نمایش بازیکنان تیمش در بازی با بنیادکار تمجید کرد و عنوان کرد از یک امتیاز راضی است.

ذوب آهن موفق ترین تیم ایرانی در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان در سومین دیدار خود در این رقابت ها در خانه بنیادکار ازبکستان به تساوی بدون گل رضایت داد تا همچنان دروازه این تیم در این فصل بسته بماند.
یحیی گل محمدی بعد از دیدار تیمش برابر بنیادکار گفت: از قبل می دانستیم بازی خیلی سختی برابر بنیادکار در پیش داریم و فکر می کنم هر دو تیم بازی سختی به نمایش گذاشتند. با برنامه خوبی که در خط دفاع داشتیم و نظم خوب خود به تساوی رسیدیم. بازیکنانم هر چه در توان داشتند از خود نشان دادند و من بابت این موضوع خوشحال هستم.
رشید مظاهری، دروازه بان جوان و آینده دار ذوب آهن که توانسته دروازه خود را بسته نکه دارد مورد تمجید کارشناسان ای اف سی قرار گرفته است. او بار دیگر در این بازی ارزش های خودش را نشان داد و چندین موقعیت گلزنی حریف را یک تنه مهار کرد.
گل محمدی درباره مظاهری گفت: دروازه بان ما خیلی خوب عمل کرد و چند موقعیت حریف را توانست مهار کند. در یک بازی خارج از خانه به یک تساوی رسیدیم و همین یک امتیاز برای ما خوب است. قطعا در خانه نمایش بهتری خواهیم داشت و تلاش می کنیم از گروه مان به مرحله بعد برسیم.
او در پایان گفت: دو تیم در نیمه نخست بازی برابری به نمایش گذاشتند ولی در نیمه دوم سرمربی بنیادکار 3 مهاجم به خط حمله خود اضافه کرد و همین باعث شد ما نتوانیم زیاد روی دروازه حریف حمله کنیم و بازی شکل مستقیمی به خود بگیرد.
سرمربی بنیادکار: دروازه بان ذوب آهن فوق العاده بود
سرگئی لوچان بعد از تساوی برابر ذوب آهن عنوان کرد دروازه بان تیم ایرانی مانع باز شدن دروازه تیمش شد.
بنیادکار در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان در خانه به تساوی بدون گل رضایت داد. بعد از این دیدار سرگئی لوچان گفت: می دانستیم که ذوب اهن بازی تدافعی را به نمایش خواهد گذاشت و ما از این موضوع اصلا ناراحت نیستیم که تیم حریف این سبک را داشت. بازیکنانم تلاش زیادی کردند و نمی توانم از آنها گله کنم می توانستیم حداقل یک گل به ثمر برسانیم.
او در پایان گفت: برای برد به میدان رفتیم و برای همین متاسفانه بعضی موافع یادکان می رفت که دفاع هم باید در کار باشد و همین باعث شد تا حریف صاحب چند موقعیت شود. باید تاکید کنم که دروازه بان ذوب آهن عملکرد فوق العاده ای داشت و مانع باز شدن دروازه تیمش شد.
43 43

کد خبر 519977

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =