لحظه به لحظه با انفجار بروکسل / انفجار جدید در مترو

تلویزیون ایتالیا دقایقی پیش از یک انفحار جدید در برابر مترو بروکسل خبر داد. انفجار در داخل مترو ملبوک در نزدیکی ساختمان های دولتی رخ داده است.

 

13:05 فرودگاه بروکسل به دنبال وقوع دو انفجار در این فرودگاه پروازها را لغو کرد و محوطه فرودگاه در حال تخلیه است.
در صفحه توییتر فرودگاه بروکسل آمده است:« وارد فرودگاه نشوید ، فرودگاه در حال تخلیه است. از نزدیک شدن به محوطه فرودگاه خودداری کنید و پروازها لغو شده است.»
13:04 در پی وقوع دو انفجار در فرودگاه بروکسل، مقامات بلژیک سطح هشدار تروریستی را در این کشور به بالاترین سطح افزایش دادند.
13:03 بر اساس گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از رم هم اکنون تعدادی از مردم در برابر مترو بروکسل روی زمین افتاده اند
13:00 تلویزیون ایتالیا: الان یک انفحار جدید در برابر مترو بروکسل . انفجار در داخل مترو ملبوک در نزدیکی ساختمان های دولتی
12:50 تلویزیون ایتالیا: بر اساس امار غیر رسمی، در انفجار در فرودگاه بروکسل 14 نفر کشته و دست کم 30 نفر زخمی شده اند.
12:40 به گزارش خبرگزاری رویترز ، تلویزیون بلژیک اعلام کرد تصاویر فرودگاه بروکسل نشان می دهد بر اثر انفجار خسارت شدیدی به این فرودگاه وارد شده است.
12:25 منابع خبری اعلام کردند بر اثر انفجارهای امروز در فرودگاه بروکسل تاکنون یازده نفر کشته و بیست و پنج نفر زخمی شدند
12:22 فضای رعب و وحشتی که این انفجارها در فرودگاه ایجاد کرد باعث شد بسیاری از مسافران وسایل خود را رها کنند و به سمت درهای خروجی بدوند.
12:20 در پی وقوع دو انفجار در سالن انتظار پرواز‌های خروجی فرودگاه بروکسل، این فرودگاه تعطیل شد.منشاء این انفجارها هنوز مشخص نیست.
12:15 منابع بلژیکی اعلام کردند انفجارهایی که در فرودگاه بروکسل روی داد در نزدیک دفتر شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز اتفاق افتاده است.

12:05 بنا بر گزارش رسانه های بلژیک ، حمل و نقل ریلی به سمت فرودگاه بروکسل نیز به حال تعلیق درآمده است.
12:00 رسانه های بلژیک بامداد سه شنبه از شنیده شدن صدای دو انفجار در فرودگاه بروکسل و زخمی شدن چند تن در سالن پروازهای خروجی این فرودگاه خبر دادند.

5252

کد خبر 521100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =