نتایج یک بررسی نشان می دهد که تنها یک نفر از چهار آمریکایی پس انداز می کنند.

به گزارش خبرآنلاین، یک موسسه تحقیقات  شغلی اعلام کرده که حدود 26 درصد ازکارگران متاهل می گویند که همسرشان کمتر از هزار دلار پس انداز می کند.16 درصد دیگر گفته  اند که پس انداز آنها بین هزار تا 10 هزار دلار برای دوران بازنشستگی است.

درحالی که کارگران جوان در شروع کار خود هنوز راه طولانی در پیش دارند، این راه حل خوب و ایمن است که هرکدام از آنها کمتراز هزار دلار برای آرامش خود در دوران بازنشستگی پس انداز کنند.

پیشنهاد کارشناسان پس انداز 10 درصد یا بیشتر از درآمد در هر سال است.به هر میزان درآمد داشته باشید، پس انداز می تواند متغیر باشد؛اگر30 هزار دلار درآمد در هر ماه دارد،باید 3 هزار دلار در هر سال پس انداز داشته باشد.

این گزارش نشان می دهد که 27 درصد از زوج ها کمتر از  10 درصد درآمدشان را پس انداز کرده اند.

اکثر مردم می گویند مخارج روز به روز افزایش می یابد.حقوق کم،هزینه های آموزشی و پرداخت بدهی ها سبب می شود که پس انداز سخت تر شود.

اما بعضی از خبرها هم خوب است. بررسی ها نشان می دهد که در حال حاضر وضعیت پس انداز برای دوران بازنشستگی بعد از سالهای 2009 بهتر شده است.

هر درآمد کم کوچکی می تواند کمک کند و مفید باشد. دورانی که شما جوان هستید، قبل از اینکه کار را شروع کنید، باید بدانید که ترک یک روز از شغلی که دارید، چقدر هزینه دارد.

یک بخش دیگر از نتایج این گزارش حاکی است، که 70 درصد از درآمد سالانه پیش از بازنشستگی برای زندگی راحت تر هزینه می شود.بررسی وضعیت نزدیک به نیمی از کارگران نشان می دهد که آنها هرگز پیش بینی نمی کنند که در آینده چه چیزی نیازدارند.

 

منبع:سی ان ان مانی

 

3535

کد خبر 521254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ایمان IR ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۴
  9 0
  از بس که جامعه اونجا ثبات داره و دچار تغییرات ناگهانی نمیشه همه در حال زندگی میکنند
 • بی نام A1 ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۴
  6 0
  یه نظر سنجی هم تو ایران بذارید ببینید قشر کارگر چقدر از هزینه هاشو از راه قرض تامین میکنه یا قید چقدر از هزینه هاشو اونم تغذیه و پوشاک و تحصیل رو زده تفریح که دیگه اسمش.ونیار
 • بی نام IR ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۴
  7 0
  مملکتی که ثبات اقتصادی داشته باشه پس انداز لازم نداره
 • بی نام IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۴
  13 0
  منظور از این خبر رو متوجه نشدم اگه منظور مقایسه با ایران هست . هزینه عادی بدون سفر و تفریح و ... خانواده کارگری بیش از سه میلیون هست و درآمدش حدود یک میلیون . شاید تنها کشوری در جهان باشیم که هزینه حداقلی خانوار سه چهار برابر درآمدش هست ... این وضعیت به نظرتون یک بحران نیست آقایان بالادستی ...
 • بی نام A1 ۰۷:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۵
  5 0
  مسلمان نباید امور خود را با ملل مسیح و بودا و یهود یکسان بداند زیرا تفکر و ایدیولوژی مسلمان زندگی خوب در بهشت است و رهبرانشان هم بی تکلیفی خود را اینگونه با عنوان دشمن توجیه میکنند و دنیا برایش ارزش ندارد ، البته بی ارزش کردن دنیا برای ملل مسلمان در بر گیرنده مسلمانان اقوام سببی و نسبی رهبران و سرانشان نمیشود چون غیر مستقیم شرایط خوب برای خود تهیه میکنند و کرده اند ولو به اسم مایکل و ادوارد و بانک خارجی و مرتبط به غیر. مثل قذافی. در کل نباید مسلمانان تا زمان تدوین قانون ضدمافیایی کاری کنند و ملل غیر باید کمک کنند.