میزان نوشت: مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری گفت: اقتصاد مقاومتی اگر با اقدام و عمل از سوی مردم و مسئولین همراه باشد ادامه دهنده همان راهی است که بسیج و بسیجی در هشت سال دفاع مقدس پیمودند و سربلند بیرون آمدند.

علی اکبر بختیاری به بیان آرزویش در سال جدید پرداخته و می گوید: طبیعتا اولین آرزویم سلامتی و سربلندی ملت بزرگ و مردم خوب ایران و وحدت وهمدلی انان برمحور ولایت فقیه است. در حوزه کاری نیز آرزو دارم که در دستگاه قضا بیش ازپیش امکان احقاق حق فراهم گردد وگامهای بلندتری برداشته شود.

او ادامه می‌دهد:بر این باورم که هرگاه مردم باوحدت حول محور ولایت فقیه و از طریق اقدام عملی در همدلی و همزبانی حرکت کنند ادامه دهنده راه امام راحل عظیم الشان خواهند بود ورضایتمندی مقام معظم رهبری رافراهم خواهند کرد.

بهره وری دیوان در سال گذشته بسیار مناسب بود

بختیاری با اشاره به ارزیابی‌اش از عملکرد دیوان عدالت اداری در سالی که گذشت، بیان می‌کند: در مجموع عملکرد دیوان را در سال 94 مثبت ارزیابی می‌کنم و معتقدم که بهره وری دیوان در سال گذشته بسیار مناسب بود و این بهره وری ناشی از خدمات قضات و کارکنان این نهاد است که باعث شده دیوان در طراز خوبی قرار گیرد؛ اگرچه برای این مردم خوب ودر نظام مقدس جمهوری اسلامی هرچه کار کنیم بازهم کم است.

بدی‌ها را زود فراموش می‌کنم و خوبی‌ها همیشه ماندگار است

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری در بیان تلخ ترین خاطره سال 94 می‌گوید: من اساسا نگاه مثبتی به اتفاقاتی که برایم پیش می‌آید دارم و بدی‌ها را زود فراموش می کنم و خوبی‌ها همیشه در ذهنم ماندگار می‌شود. این خوبی‌ها در مجموعه دیوان به طرق مختلف خود را نشان می‌دهد از لبخند رضایت یک مراجعه کننده تا فردی که با دعا اینجا را ترک می‌کند.

رسیدگی به نامه دخترک دوازده ساله به رئیس دیوان عدالت اداری

او در ادامه به یکی از خاطرات سال گذشته اشاره کرده و می گوید: سال گذشته‌ای نامه‌ای از یک دختر 12 ساله خطاب به ریاست محترم دیوان عدالت اداری به حوزه ارسال شد. این دختر از ریاست محترم دیوان درخواست کرده بود که به کار پدرش رسیدگی کنند و تاکید کرده بود که اگر حق پدرش داده شود مشکل خود و خانواده‌اش برطرف خواهد شد.

بختیاری تأکید می‌کند: باارجاع ریاست محترم دیوان عدالت اداری و رسیدگی‌های لازم پس از مدتی رای مربوط صادر گردید.

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری یادآور می‌شود: بعد از اینکه رای صادر شد، نامه‌ای را به همراه یک قلم قرآنی برای آن دختر که در یکی از شهرهای آذری زبان زندگی می‌کرد، فرستادیم. پس ازمدتی، پدر خانواده با بنده تماس گرفت و تلفن را به این دختر داد و ایشان می گفت باور نمی کردم که مجموعه‌ای مثل دیوان که همواره گرفتار کارهای متعدد و مهم است به این کیفیت خواسته‌های مردم را مورد رسیدگی قرار دهد و به نامه یک دخترمثل من توجه کند .

اقتصاد مقاومتی مرحله‌ای دیگر از دفاع مقدس است

بختیاری نامگذاری سال 95 با عنوان «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» را بیانگر درایت و هوشیاری مقام عظمای ولایت عنوان کرده و می‌گوید: اقتصاد مقاومتی مرحله‌ای دیگری از دفاع مقدس است و از آنجایی که دشمنی دشمنان این نظام الهی ادامه دارد دفاع نیز همچنان ادامه دارد.

او معتقد است اقتصاد مقاومتی اگر با اقدام و عمل از سوی مردم و مسئولین همراه باشد ادامه دهنده همان راهی است که بسیج و بسیجی در هشت سال دفاع مقدس پیمودند و سربلند بیرون آمدند.

مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری در پایان می گوید: مسئولین اجرایی باید توجه داشته باشند که لازمه اقدام و عمل نتیجه بخش، اخلاص در عمل و اقدام بموقع وبا برنامه و مدیریت جهادی بر اساس نقشه راه ترسیمی از سوی مقام معظم رهبری خواهد بود و مسئولانی که در این مسیر حرکت کنند قطعا مدال مدیر جهادی به سینه آنان نقش خواهد بست.

۴۷۲۳۶

کد خبر 522616

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • امیر تبریز اوغلی IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۱
    26 1
    کاش همیشه همینطور باشه