سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که مصدومیت هافبک تیمش جدی است و شاید این بازیکن به بازی با ملوان نرسد.

برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین امروز (دوشنبه) پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص مصدومیت امید عالیشاه گفت: مصدومیت عالیشاه جدی است و به لگامنت او آسیب دیده که با این شرایط شاید او نتواند ما را مقابل ملوان همراهی کند.

وی درباره اینکه استقلال و استقلال خوزستان که تیم‌های اول و دوم جدول هستند به نتیجه مساوی رسیدند و این نتیجه به سود پرسپولیس رده سومی بود، اظهار داشت: کاری به نتایج رقبا نداریم، ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و فقط باید به پیروزی برسیم.

این مربی کروات در ادامه به مصدومیت مهدی طارمی اشاره کرد و افزود: طارمی از ناحیه عضله دوقلو درد دارد که خیلی جدی نیست و با استراحتی که فردا برای بازیکنان درنظر گرفته‌ایم، ان‌شاءالله او دیگر نفرات بتوانند در شرایط ایده‌آل در تمرین روز چهارشنبه شرکت کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار آینده تیمش مقابل ملوان نیز خاطرنشان کرد: این دیدار واقعاً یکی از سخت‌ترین بازی‌های پیش‌روی ما خواهد بود و شاید سخت‌ترین بازی که تا پایان فصل در انتظار ماست. تا به امروز در دیدارهایی که مقابل ملوان به میدان رفته‌ایم چه در تهران و چه در انزلی واقعاً آنها را تیم بسیار خوبی دیده‌ام. جایگاه تیم ملوان اینجای جدول نیست و آنها استحقاق این را دارند که در بین تیم‌های میانه و بالای جدول باشند. در کل فکر کنم بازی فوق‌العاده سختی در انتظارمان است و امیدوارم بتوانیم از این بازی سربلند بیرون بیاییم.

برانکو در رابطه با اینکه شاید امید عالیشاه دربی را از دست دهد، نیز عنوان کرد: با توجه به شرایطی که عالیشاه دارد امکان کمی وجود دارد که او بتواند در بازی با ملوان به میدان برود، اما باید ببینیم شرایطش برای دربی چطور خواهد بود.

وی درباره غیبت سوشا مکانی و علی علیپور در بازی با ملوان نیز خاطرنشان کرد: به‌هر حال این دو بازیکن نیستند، اما ما لوبانف و بنگسون را در پست‌های آنها داریم و همچنین نفرات دیگر که می‌توانند به ما کمک کنند.

 

251 41

کد خبر 524004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =