مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: در دولت تدبیر و امید با همت مسئولین ملی و استانی در راستای تقویت زیرساخت های ورزش استان به ویژه شهرستان نکا تلاش می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین  استان مازندران؛ حبیب حسین زادگان در جلسه بررسی، وضعیت ورزش و جوانان شهرستان نکا بیان داشت: نکا پتانسیل خوبی در زمینه ورزش دارد و این شهرستان می تواند در برخی از رشته های سرآمد ورزش استان شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه با حمایت استانداری در جذب بودجه مناسب جهت توسعه زیرساخت های ورزش استان افزود: اختصاص یک درصد بودجه دستگاه های اجرایی به ورزش می تواند نقش موثری در توسعه ورزش استان و شهرستان ها داشته باشد.

وی با بیان اینکه باید توجه خاصی به ورزش و جوانان شهرستان نکا شود، تصریح کرد: با همت مسئولین تلاش داریم تا با اختصاص اعتبار در سال 95 شاهد تحولات عظیم در تکمیل پروژه های ملی و استانی شهرستان باشیم.

حسین زادگان با اشاره به تقویت هیات های ورزشی و افزایش سرانه بیمه ورزشی اذعان داشت: با حمایت استانداری و مدیریت و برنامه ریزی استان در جهت تکمیل 110 پروژه نیمه تمام ورزشی گام برمی داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به توجه و اهمیت مسئولین شهرستان به حوزه جوانان گفت: جلسات مختلفی با حضور مسئولین استانی جهت رفع مشکلات مهم جوانان(اشتغال، مسکن و ازدواج آسان) انجام می شود.

حسین زادگان با بیان اینکه توجه به ورزش همگانی تاکید مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری است، خاطرنشان کرد: توسعه ورزش همگانی از اهداف مهم اداره کل بوده و همچون سبد خانوار در جامعه قرار گیرد.

 

 

کد خبر 525453

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =