امام جمعه ی تبریز و استاندار آذربایجان شرقی در اظهار نظرهای جداگانه نسبت به بازداشت برخی از اعضای شورای شهر تبریز واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرآنلاین، آیت الله محسن مجتهد شبستری، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به دستگیری های اخیر شورای شهر گفت: مردم باید در انتخاب های خود دقت کافی داشته باشند. ایراد اساسی به انتخاب های قبلی بازمی گردد. اگر مردم در انتخاب ها دقت نکنند سرنوشت اینچنینی متوجه شهر و منطقه ی ما خواهد بود.

وی در دیدار با مجمع راهبردی بسیج دانشجویی استان با اشاره به حواشی و دستگیری های اخیر شورای شهر گفت: این دستگیری ها هنوز در مرحله ی اتهام بوده و چیزی ثابت نشده است اما نکته ی مهم حواشی این است که مردم باید در انتخاب های خود دقت کافی داشته باشند. ایراد اساسی به انتخاب های قبلی بازمی گردد. اگر مردم در انتخاب ها دقت نکنند سرنوشت اینچنینی متوجه شهر و منطقه ی ما خواهد بود.

امام جمعه تبریز افزود: من ضمن حمایت از دستگاه قضایی توصیه میکنم که به صورت جدی از حق مردم دفاع کرده و در برخورد با افساد مختلف هیچ هراسی نداشته باشند.

استاندار آذربایجان‌شرقی نیز با اشاره به بازداشت برخی از اعضای شورای شهر تبریز گفت: کسانی که از پست و مقام خودشان برای رسیدن به منافع شخصی سوء استفاده می‌کنند، از ما نیستند و این غیرخودی‌ها باید از جمع ما حذف شوند.

اسماعیل جبارزاده در جمع مدیران اجرایی استان آذربایجان‌شرقی بر لزوم توجه ویژه به بحث اشتغال، افزایش رضایتمندی مردم از ادارات و بهره‌مندی از توان شهرداری‌ها تاکید کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به بازداشت برخی از اعضای شورای شهر اذعان داشت: دست کسی که به بیت المال دراز می‌شود باید قطع شود؛ کسانی که از پست و مقام خودشان برای رسیدن به منافع شخصی سوء استفاده می‌کنند از ما نیستند و این غیرخودی‌ها باید از جمع ما حذف شوند تا بقیه را بدنام نکنند.

جبارزاده بر لزوم توجه جدی به امر مبارزه با رانت‌خواری و ویژه‌خواری، رشوه‌خواری تاکید و تصریح کرد: گویی اختلاس و دروغ گویی قبح خود را از دست داده و باید این لکه‌های ننگ را از ساحت پاک این نظام پاک کنیم.

کد خبر 525631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =