۰ نفر
۲۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۰

طی مراسمی با حضورمعاون امور نهادهای اجتماعی و مدیریت شهری بانک شهر، معاونان استاندار و جمعی از مدیران کل، دفتر نمایندگی بانک شهر در این شهر رسماً کار خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،حجت اله ملاصالحی در آیین افتتاح دفتر نمایندگی بانک شهر کرج، در جمع مسئولان اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی از مرحله شعار خارج گردیده و به دستور مقام معظم رهبری وارد مرحله اجرا و عمل شده است، براین اساس تمام استان بسیج می شود تا کارنامه موفقی را در حوزه اقتصاد مقاومتی به ثبت رساند.

وی با بیان اینکه روند کار در استان البرز گسترده و متنوع است طرح های اجرایی این بانک را فراتر از تبادلات ازری و بانکی دانست و افزود: رویکرد و سیاست کلی در راه اندازی این نمایندگی کمک به توسعه جهانشمول استان در تمامی حوزه ها اعم از صنعتی، اقتصادی، شهری، کشاورزی و.. است. پیشنهادات متعدد و طرح ها و برنامه های مختلفی برای ارائه داریم.

معاون استاندار با اشاره به اینکه یکی از برنامه های این مرکز در حوزه صنعت و تجارت است، به آسیب شناسی رکود فعالیت های تجاری در استان اشاره کرد و گفت: فقدان سرمایه در گردش فشار زیادی به صنعت تحمیل کرده است و همین امر نیز موجب توقف و راکد شدن تبادلات اقتصادی و تجاری گردیده، بانک شهر با اشراف به ماهیت و نوسان بازار ارز همچنین تحلیل کارشناسی شده از وضعیت استان و شناسایی نقاط ضعف، به تقویت بسترهای رشد اقتصادی با گسترش فعالیت های تجاری اهتمام می ورزد.

ملاصالحی با بیان اینکه کار اصلی بانک شهر نیز از بدو تأسیس تأمین سرمایه برای کلانشهرها بوده است و تا کنون نیز خدمات ارزنده ای را در کشور به همراه داشته است، گفت: ایجاد هلدینگ های اقتصادی در حوزه مختلف یکی از سیاست های کاری ما در بانک شهر کلانشهر کرج خواهد بود. تمرکز بر تخصص و فعالیت شهرداری ها در بخش های صنعت، گردشگری، تبادلات تجاری و... را خواهیم داشت تا علاوه بر ارائه خدمات شهری به شهروندان، سهمی نیز در تحقق اشتغالزایی در این کلانشهر داشته باشیم.

وی گفت: محور فعالیت بانک شهر توسعه شهری با ایجاد هلدینگ های اقتصادی است و فراتر از ابعاد مسائل شهری مانور خواهیم داد. بانک شهر چابک تر از سایر بانک ها در 24 ساعت شبانه روز تصمیمات بزرگی برای استان می گیرد.

 

کد خبر 526761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =