نمانیده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد رفتار صداوسیما در قبال برجام به نامه نیوزگفت: کارنامه صداوسیما در مورد برجام فوق العاده سیاه است چرا که با سیاه نمایی برجام می خواهند روزگار این ملت و دولت برآمده از اراده ملت را سیاه کنند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: نگرش صداوسیما و یکسری رسانه های وابسته به سپاه نگرشی جناحی است و با اتهام جناحی و باندی می خواهند برجام، این کارنامه موفق دیپلماسی سیاسی کشور را زیر سوال ببرند اما چیزی عاید انها نمی شود زیرا افکار عمومی با برجام و نتیجه آن است.
وی با بیان اینکه رسانه ملی در خصوص برجام یار ملت و دولت نیست اظهار داشت:با عنایت به افزایش صادرات نفتی ،سهولت مسایل بانکی و پولی خارجی و افزایش سرمایه گذاریهای خارجی ،آرامش و رونق اقتصادی برجام یگانه راه تامین ظرفیت های شغلی برای لشکر عظیم بیکاران است.

پیرموذن بیان کرد:همانگونه که در ایران افراطیون اجازه نمیدهند که برجام به مرحله اجرای مطلق برسد در آن کشورها نیز دستها و اراده های هستند که کارشکنی های برای اجرای برجام داشته باشند ولی احدی  نمی تواند برجام را که مورد قبول جامعه جهانی است زیر سوال ببرد و قبول نکند.

وی تاکید کرد: نگرش صداوسیما و یکسری رسانه های وابسته به سپاه نگرشی جناحی است و با اتهام جناحی و باندی می خواهند برجام این کارنامه موفق دیپلماسی سیاسی کشور را زیر سوال ببرندو چیزی عاید انها نمی شود زیرا افکار عمومی با برجام و نتیجه آن است.

این نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کارشکنی ها ریشه در عدم اعطای رای به این افراد درتهران و شکست آنها دارد گفت:رسانه ملی نیز به کمک این افراد آمده است، اما چیزی عاید انها نمی شود و امیدوارم با همدلی و همزبانی یارملت و دولت باشند .

وی خاطرنشان کرد:در واقع اینها می خواهند برای امثال جلیلی ها در انتخابات آتی آرای مثبتی را جذب کنند اما افکار عمومی هیچگاه اشتباه نمی کند زیرا افکار عمومی مخالف کسانی است که برجام را زیرسوال می برند.

 

17302

کد خبر 528579

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 6
 • مصطفی A1 ۰۳:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
  17 0
  البته بالاتر از سیاهی رنگی نیست وگرنه قطعا به اون رنگ در میومد
 • بی نام IR ۰۳:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
  13 0
  درود بر شرفت.رسانه های وابسته ی مذکور از بیت المال ارتزاق میکنند در حالیکه اکثریت صاحبان این بیت المال راضی به پرداخت این هزینه ها نیستند.
 • بی نام A1 ۰۴:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
  0 15
  بی خود کردی /تا کی می خواهید سر مردم کلاه بمالید
 • بی نام RO ۰۴:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
  1 18
  مثلا صداوسیما باید چیکار کنه؟ وضع زندگی ما که دست صداوسیما نیست مثلا بیاد بگه همه تحریمها لغوه از فردا بدون ویزا هرجای دنیا میتونیم بریم؟؟؟؟ فکر میکنم برجام سیاه هست و نیازی به سیاه نمایی نداره.
 • علی A1 ۰۴:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
  0 17
  یعنی صدا وسیما هم میومده سیاه نمایی میکرده؟ وقتی اوضاع مردم روز به روز بدتر میشه تلوزیون بیاد کتمان کنه ؟
 • بی نام A1 ۰۵:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
  14 0
  رسانه ميلي از ناراحتي و نااميدي مردم خوشحال مي شود
 • اریا A1 ۰۵:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
  11 0
  مگه صدا و سیما کارنامه هم دارد؟
 • ایرانی IR ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
  14 0
  احسنت و آفرین بر نمایندگان معدود با وجدان و مردم دار مجلس، یاشاسین نماینده واقعی مجلس جناب پیرموذن، حیف که رد صلاحیت شدی و از حق واقعی خودت در رقابت انتخابات محرومت کردند... انشا... مردم در دور دوم نماینده های باتدبیر و باوجدان را انتخاب کنند.
 • بی نام IR ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
  15 0
  این اقداماتشون کاملا حساب شده است. دلواپسان خوب میدونند که سرمایه گذاران و شرکت ها و دولت های خارجی فضای داخل ایران را با دقت رصد میکنند تا ببینند ایا مناسب حضور هست یا نه، ایا سرمایه گذاری در ایران ریسک بالایی دارد یا نه... بنابر این رسانه های خود و در راس انها صدا و سیما را مامور کرده اند تا با القاء دائم تردید و ترس و دلواپسی و ابهام درباره برجام و برداشته شدن تحریم ها و سوئیف... مانع حضور انها بشن تا به این ترتیب مانع بهبود اوضاع اقتصادی و لمس اثار مثبت برجام توسط جامعه شوند و شانس خود را برای شکست دولت در انتخابات آتی ریاست جمهوری بالا ببرند.