رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی کرج بر ضرورت پرهیز مسئولان از شعارزدگی در راستای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: مسئولان ابتدا باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی عمل کنند و برنامه‌ریزی مناسب را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، روح الله کیان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری مد نظر قرار گیرد و بر اساس این سیاست‌ها راهبردها و برنامه‌ها مشخص شود.

عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: شورای شهر و شهرداری کرج به عنوان متولیان اداره امور باید در این راه قدم بردارند و امیدوارم که ما هم شعار ندهیم و با ارائه طرح و برنامه های اجرایی به دستور مقام معظم رهبری عمل کنیم.

وی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی فعال و پویا نیازمند برنامه ریزی استراتژیک و راهبردی، مبتنی بر مردمی کردن اقتصاد از طریق میدان‌دادن بیشتر به فعالان بخش خصوصی و رفع موانع و مشکلات این بخش می باشد.

رئیس کمیسیون تلفیق بیان کرد: نامگذاری امسال از سوي مقام معظم رهبري به نام اقتصاد مقاومتی با تأکید بر عنصر اقدام و عمل، ضرورت توجه جدی‌تر مسئولان کشور و پس از آن آحاد ملت و نخبگان به عملیات اقتصاد مقاومتی را نشان می‌دهد.

کیان در پایان خاطر نشان کرد: در اقتصاد مقاومتی باید به توانمندی ها و قابلیت های جامعه خود باور و اعتقاد داشت و تنها در این صورت است که می توان با اجرای اقتصاد مقاومتی به اهداف مورد نظر دست یافت.

کد خبر 529073

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =