دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال اهواز با نتیجه دو بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پرسپولیس و یک بازی حساس با استقلال اهواز.تیمی که چیزی برای از دست دادن نداشت و برای اعاده حیثیت به مصاف تیم صدرنشین لیگ برتر می رفت.

بازی در اهواز بود و باید گفت که کار برای شاگردان برانکو سخت.پس از پیروزی مقابل استقلال در دربی پایتخت توقع خیلی ها این بود که پرسپولیس بازی آسانی را با رقیب اهوازی اش داشته باشد اما هرگز بازی آن طور که انتظارش می رفت از آب در نیامد.

شرایط بازی آن طور نبود که بشود گفت برتری با کدام تیم بود.هر حمله ای که پرسپولیس می کرد با ضد حمله ای از سوی استقلالی ها پاسخ داده می شد.البته نباید از این نکته غافل شد که موقعیت های پرسپولیسی ها کمی خطرناک تر بود و جدی ترین موقعیت اهوازی ها هم در دقیقه 4 به دست آمد که عادل کلاه کج توپ را راهی دروازه مکانی کرد که او با واکنشی خوب توپ را دفع کرد.دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم پرسپولیسی ها کمی بهتر بازی را آغاز کردند.آنها تمام تلاش شان این بود که برای حفظ صدرنشینی حتما از این بازی امتیاز بگیرند.به همین دلیل هم بود که برانکو دستور حمله را در نیمه دوم داده بود.

دردقیقه 52 اهوازی ها روی یک ضد حمله می توانستند خطرناک ظاهر شوند اما مدافعان پرسپولیس مانع از این کار شدند.دفع این توپ زیر پای عادل کلاه کج افتاد تا او با شوتی سرکش ورزشگاه را به وجد بیاورد.

بازی به دقیقه 56 رسیده بود که جری بنگستون ورزشگاه را منفجر کرد.سانتر زیبای امید عالیشاه از سمت چپ را او به خوبی وارد دروازه استقلال اهواز کرد تا شاگردان برانکو یک بر صفر از حریف خودشان پیش بیفتند.

استقلالی ها چیزی برای از دست دادن نداشتند و تنها برای اعاد حیثیت بازی می کردند.در دقیقه 71 پاس در عمقی که به بنسون ارسال شد، می‌توانست موقعیت خوبی برای گل دوم پرسپولیس باشد اما مرادیان زودتر از مهاجم پرسپولیس به توپ رسید تا خطری دروازه‌اش را تهدید نکند.

4 دقیقه بعد پاس رو به بیرون رامین رضاییان برای احمدزاده بهترین موقعیت بود تا سرخپوشان به گل دوم برسند، اما احمدزاده ضربه خوبی به توپ نزد و از محوطه شش قدم توپ او به بالای دروازه رفت.

بازی به دقیقه 85 که رسید مدافع استقلال اهواز خطایی را روی علی علیپور انجام داد که  داور صحنه پنالتی را نشان داد.جری بنگستون  پشت این ضربه ایستاد و توانست ضربه پنالتی را برای پرسپولیس تبدیل به گل کند.

در دقیقه 90 تماشاگران حاضر در ورزشگاه به این دلیل که از بیرون سنگ به طرف آنها پرت شده بود، به داخل زمین ریختند و داور، مسابقه را حدود 12 دقیقه متوقف کرد.

پس از این بازی دوباره به جریان افتاد و چند دقیقه بعد داور در سوت خودش دمید تا پایان بازی را اعلام کرده باشد.

 

 

251 41

کد خبر 529620

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =