رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: پیش بینی اتفاقات ورزشگاه تختی اهواز را می‌کردیم اما شورای تامین استان خوزستان و فرماندار اهواز به ما اعلام کردند نگران نباشید!

زاوش محمدی - خبرگزاری خبرآنلاین؛ غلامرضا بهروان در خصوص اتفاقات پیش آمده در جریان دیدار تیم‌های استقلال اهواز و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز و انتقاد پرسپولیسی‌ها و هواداران این تیم مبنی بر اینکه چرا کمیته مسابقات سازمان لیگ پیش بینی این حوادث را نکرده و بازی را در ورزشگاه غدیر برگزار نکرد، گفت: پیش بینی اتفاقاتی که در ورزشگاه تختی افتاد را می‌کردیم و به همین دلیل 10 روز قبل از برگزاری بازی به هیئت فوتبال استان خوزستان نامه زدیم و گفتیم بازی در ورزشگاه غدیر برگزار شود اما نامه‌ای از شورای تامین استان خوزستان به دست ما رسید که همه گونه تمهیدات لازم را برای دو تیم و برگزاری این بازی اندیشیده‌اند. فرماندار اهواز نیز در نامه‌ای به ما اعلام کرد نگران برگزاری بازی نباشید و تمهیدات لازم برای برگزاری بازی در ورزشگاه تختی اهواز در نظر گرفته شده است. مستندات اقدامات و نامه نگاری‌هایی که صورت گرفته موجود است.

بهروان در ادامه گفت: مسئول برگزاری هر بازی هیئت میزبان است اما خدا را شکر به خیر گذشت و در بازی دیروز کسی کشته نشد. با وجود توضیحاتی که در مورد دلیل برگزاری بازی در ورزشگاه تختی اهواز دادم اما بازهم به سهم خودمان در کمیته مسابقات سازمان لیگ بابت اتفاقاتی که در جریان دیدار تیم‌های استقلال اهواز و پرسپولیس افتاد عذرخواهی می‌کنم. ما به دنبال آن هستیم که بازی‌ها با شرایطی برگزار شود که مردم و هواداران از دیدن آن لذت ببرند نه اینکه بازی با تاخیر برگزار شده، چند بار قطع شود و شاهد آن صحنه‌های زشت باشیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: گزارشی را از اتفاقات دیدار تیم های استقلال اهواز و پرسپولیس تهیه کرده‌ایم و قطعا به مسئولان هشدار می‌دهیم که اگر قرار باشد شاهد چنین اتفاقاتی باشیم بهتر است بازی‌ها دیگر در ورزشگاه تختی اهواز برگزار نشود هرچند یک تیم این ورزشگاه را به عنوان ورزشگاه اول خود معرفی کرده باشد. آنها حتی از ما درخواست کرده بودند که بازی به جای ساعت 18:10 در ساعت 16 یا 16:30 برگزار شود که ما با این موضوع مخالفت کردیم. پرسپولیسی‌ها در بدو ورود به اهواز در فرودگاه مشکل پیدا کردند و در هتل محل اقامت آنها نیز برای آنها مشکلاتی پیش آمد. اتفاقات بازی را نیز تقریبا همه دیدند. این موارد نشان می‌دهد هر فردی که وظیفه‌ای در این زمینه داشته، آن را به خوبی انجام نداده است.

بهروان ادامه داد: من در دیدار تیم‌های استقلال اهواز و سپاهان به عنوان ناظر حضور داشتم و مشکلاتی که ورزشگاه تختی اهواز داشت را به مسئولان اعلام کردم و اینکه چه اقداماتی در جهت رفع مشکلات اعلام شده انجام شده است را باید از خودشان بپرسید.

 


256 41

 

کد خبر 529759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =