اولین نشست ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی در سال 1395 به ریاست احمد سیاوش پور رئیس کل دادگستری استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری کل استان گیلان اولين نشست ستاد پيشگيري از جرائم و تخلفات انتخاباتي در سال 1395 به رياست احمد سياوش پور رئيس كل دادگستري استان برگزار شد.

احمد سياوش پور رئيس كل دادگستري استان با تبريك اعياد ماه رجب، از همكاري و تعامل مسئولان استان در برگزاري مرحله اول انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان قدرداني نمود.

رئيس شوراي قضايي استان هدف از برگزاري اين نشست را كمك به اجراي انتخاباتي سالم و پرشور در استان دانست و ابراز اميدواري كرد در مرحله دوم نيز در شهرستان هاي رشت و رودبار شاهد انتخاباتي چشمگير و با شكوه باشيم.

وي با اشاره به برخورد جدي با تخلفات انتخاباتي در دور دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در دو شهرستان رشت و رودبار خاطر نشان كرد: مسئولين قضايي به ويژه دادستان هاي استان در خصوص آسيب شناسي ناهنجاري هاي انتخاباتي اقدام لازم را انجام دهند.

احمد سياوش پور در ادامه معاونت پيشگيري از جرم دادگستري استان را مكلف كرد تا جلسه اي را با مسئولين ستادهاي انتخاباتي دو شهرستان رشت و رودبار تشكيل داده و نكات لازم در خصوص چگونگي اقدامات تبليغاتي را تشريح نمايند.

رئيس شوراي قضايي استان از دبير ستاد پيشگيري از جرائم انتخاباتي خواست تا با ارسال پيام از رسانه ها ، اطلاعات مورد نياز را به كانديداها و عموم مردم اعلام نموده تا انتخابات در مسير قانون و درست انجام پذيرد.

کد خبر 530268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =