طی دو ماهه اخیر؛ 4 هزار مترمربع از معابر منطقه 12 کرج ساماندهی شدند

مدیر منطقه 12 شهرداری کرج از انجام چهار هزار مترمربع عملیات زیرسازی و آسفالت معابر این منطقه از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مجید کمالی نژاد عنوان کرد: حوزه عمران منطقه 12 شهرداری کرج از ابتدای سال 95 تا کنون فعالیت های مطلوبی را در زمینه سامندهی و مناسب سازی معابر به اجرا رسانده است.

مدیر منطقه 12 شهرداری کرج اظهار داشت: آسفالت خیابانهای ششم شرقی، 341، علمدار حسین (آق تپه) در بیش از 880 مترمربع از جمله اقدامات حوزه مذکور در زمینه ساماندهی معابر می باشد.

کمالی نژاد افزود: عملیات تراش و روکش آسفالت پیست دوچرخه سورای پارک الغدیر به مساحت دو هزار 500 مترمربع از دیگر فعالیت های عمرانی منطقه 12 شهرداری کرج می باشد.

این مسئول در ادامه به عملیات زیرسازی معابر سطح منطقه 12 شهرداری کرج به طول بیالغ بر 800 مترمربع اشاره کرد و گفت: در خیابان میلاد 4 کوچه میخک، کوی مهر خیابان های هشتم غربی و هفدهم فرعی اول، خیابان بوستان فرعی دوم و کوچه گلستان عملیات مذکور به اجرا رسیده است.

عملیات زیرسازی محدوده کیانمهر بلوار امیرکبیر جنب مجتمع مینو، بلوار ارم یاس شرقی و ارکیده شرقی، گلستان یکم هشتم غربی و دوم غربی از دیگراقدامات عمرانی منطقه 12 شهرداری کرج بود که کمالی نژاد به آنها اشاره کرد.

مدیر منطقه 12 شهرداری کرج در پایان خاطر نشان کرد: 5 چاه جذبی نیز به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و هدایت آبهای سطحی در بلوار امیر کبیر و کیانمهر حفر شده است.

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 532743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =