روح‌الله حسینیان معتقد است :با انتخاب اعضای کمیته تعامل با دولت از سوی مجلس امیدی به حل قانون هدفمند کردن یارانه‌ها نیست

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به برخورد قاطع دستگاه قضایی با جرایم و اتهامات حسین مرعشی، فرزند فائزه هاشمی رفسنجانی و چند باند فساد اقتصادی در کشور، گفت: به نظر می‌رسد چنین اقدامات قاطعی در برخورد با متهمین و مجرمین سیاسی و اقتصادی نشان دهنده یک اراده قوی در قوه قضائیه است.

اهم اظهارات وی را در ادامه بخوانید.

  • برخورد با نزدیکان برخی شخصیت‌ها از سوی قوه قضائیه نشان داد عناصری که احساس می‌کردند در سایه برخی افراد و شخصیت‌ها از مصونیت برخوردار هستند، احساس نا امنی کنند.
  • با اقدامات اخیر قوه قضائیه در برخورد با مجرمین سیاسی و باندهای فساد اقتصادی در سال جاری، شاهد برخورد جدی‌تر با عناصر و عوامل فساد در کشور باشیم.
  • من هم همانند مردم انتظار دارم که قوه قضائیه همانطور که با برخی از نزدیکان این افراد برخورد کرد به اتهامات کاملا روشن و مستند فائزه و مهدی هاشمی رفسنجانی رسیدگی کند.
  • اتهام اساسی فائزه هاشمی رفسنجانی شرکت در تظاهرات غیر قانونی و تحریک مردم برای حضور در تجمعات غیرقانونی است و برادر او مهدی هاشمی نیز اتهامات مالی و سیاسی فراوانی از جمله رهبری کمیته اغتشاشات سال گذشته را دارد که امیدواریم دستگاه قضا با جدیت در سال جدید به اتهامات این افراد رسیدگی و این آرزو را برآورده کند.

 وی در بخش پایانی گفت‌وگو خود در خصوص کمیته مشترک تعامل دولت و مجلس برای بررسی و بازنگری قانون هدفمند کردن یارانه‌ها نیز اظهار نظر کرد.

  • انتخاب برخی افرادی که از سوی مجلس برای تعامل با دولت در راستای بازبینی قانون هدفمند کردن یارانه‌ها مدنظر نظر قرار گرفته‌اند هیچ امیدی به حل این موضوع نیست. 
کد خبر 53302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =