احسان کرمی اجرا می کند / ناگفته های پرواز همای در «چارگوش»

ناگفته های پرواز همای خواننده محبوب موسیقی در برنامه «چارگوش» از سایت آپارات را دنبال کنید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه موسیقی «چارگوش» مدتی است که به شکل انحصاری از سایت آپارات هر سه شنبه شب پخش می شود. برنامه ای که اکثرا خواننده ها و گروه های مشهور موسیقی را دعوت می کند.

این برنامه با اجرا «احسان کرمی» و «آزاده صمدی» همراه است و مهمان سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ماه «پرواز همای» خواننده سرشناس گروه مستان بود که حرف های شنیدی برای اهالی موسیقی داشت.

در این برنامه پرواز همای به صحبت هایی پرداخته بود که برای اولین بار از سوی این خواننده شنیده می شد. همای در بخشی از برنامه« چارگوش» گفته است: بسیاری خواستند که من به ایران برگردم و عده ای دیگر هم تلاش کردند که برنگردم. وقفه 8 ساله ای که باعث شد تا در ایران کنسرت ندهم، صرفا به دلیل برگزاری کنسرت هایم در دیگر کشورها بود. متاسفانه عده ای تصورمی کنند خارج از ایران چه خبر است! در حالیکه همه چیز در همین کشور خودمان ایران است .

وی در بخش دیگری از این برنامه گفت: هیچ وقت از ایران نرفته بودم و فقط برای کنسرت هایم از ایران فته بودم. متاسفانه شایطی پیش آمد و موجب شد تا تصویر اشتباهی از رفتن من، در ذهن خیلی ها باقی بماند، به همین دلیل گفتند که همای از ایران فرار کرده است.

همای ادامه داد : خاطرات زیادی دارم؛ در واقع همه زخم های من از دورانی است که تا به امروز رسیده ام. فراموش نمی کنم که با همسرم در کنسرت های استادان موسیقی، محمدرضا شجریان و شهرام ناظری شرکت می کردم به این بهانه که حدود20000 سی دی ازصدایم رایت کرده بودم و به صورت رایگان در اختیار مردم گذاشتم.

همای درباره کنسرت های خارج از ایران در این برنامه گفت: به نظر عده ای برگزار کردن کنسرت درخارج از ایران، تنها سود پولی و مالی است اما من به عنوان کسی که از نزدیک شاهد این موضوع بودم معتقدم کنسرت برگزار کردن در خارج از ایران به جز ضرر مالی، هیچ چیز دیگری ندارد.

گفتنی است، این برنامه شامل بخش های مختلفی از جمله اجرای زنده، گفتگو با مهمان و مسابقه استعدادیابی است و هر هفته یکی از چهره های مطرح موسیقی ایران به برنامه دعوت شده و مجری برنامه راجع به آثار هنرمند و مسایل موسیقی ایران به گپ و گفت می پردازد. همچنین در این برنامه یک یا چند گروه موسیقی به صورت زنده قطعه ای را در حضور مهمان برنامه اجرا خواهد کرد.

58245

 

کد خبر 533378

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =