سخنگوی دولت اعلام کرد با مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی، عیدی بازنشستگان راه آهن که تاکنون پرداخت نشده است، این ماه پرداخت شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، موضوع عدم پرداخت عیدی بازنشستگان راه آهن بارها توسط مخاطبانی که از صندوق بازنشستگی کارکنان راه آهن حقوق دریافت می کنند در سرویس مشکلات مردم عنوان شده بود.
در نشست خبری محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت، موضوع عدم پرداخت عیدی بازنشستگان راه آهن را مطرح کردیم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با تایید مسئله عدم پرداخت عیدی این بازنشستگان گفت: این اشخاص از صندوقهای مرتبط با خود، عیدی می گیرند. باید این صندوقها اقداماتی برای تقویت خود انجام دهند. ولی در حال حاضر دولت کل مطالبات صندوق بازنشستگان لشکری را می پردازد. درباره صندوق بازنشستگی کشوری نیز این صندوق 10 درصد از اعتبارات خود را از دولت دریافت می کند. باز هم 1000 میلیارد تومان دیگر توسط دولت به این صندوق از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی پرداخت شد.
نوبخت در ادامه گفت: بازنشستگان راه آهن از شکل دیگری استفاده می کنند. بخشی از هزینه های اقدامات رفاهی را شرکت راه آهن می پردازد که ناتوان از پرداخت است. هفته قبل قرار شد این بخش را هم سازمان بازنشستگی کشوری تقبل کند که 130 میلیارد تومان بیشتر نیست. این را نیز سازمان مدیریت و برنامه ریزی تقبل به پرداخت کرد. امروز با بازنشستگان فرهنگی دیدار داشتیم و بازنشستگان راه آهن نیز بودند و این مشکل را بیان کردند. انشالله در اردیبهشت ماه این مطالبات پرداخت می شود.
سخنگوی دولت گفت: بازنشستگان صندوق بازنشستگی راه آهن حقوق گرفته اند ولی عیدی دریافت نکرده اند که امیدواریم این ماه پرداخت شود.


45231

 

کد خبر 533408

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • م ح A1 ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
  5
  خبر خوش. اونم پرداخت عیدی تو اردیبهشت سال بعد به اقشار زحمت کش سابق و مستضعفان کنونی بازنشسته ماشالله ایول دست مریزاد خاک تو سر ....
 • بازنشسته RO ۰۷:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۴
  0
  امروز۱خردادهست پس کواین عیدی شمالطفازمان دقیق بگیداخبارضدونقیض ندیدبه مردم الکی دلشونوخوش کنید
 • بی نام A1 ۰۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
  0
  چرا حقوق وعیدی نگهبانان فصلی راه آهن شهرستان درود واریز نشده هنوز..آخه کی میخان پرداخت کنن؟؟؟