دبیر کل جامعه وعاظ تهران درباه برخی اشکالات دولت گفت: به هر کجای این دولت اشکال کنید ایرادتان جزئی است.

حجت الاسلام شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز ودبیر کل جامعه وعاظ تهران در گفت و گوی تفصیلی با خبرآنلاین در پاسخ به اینکه چرا اشکالات دولت را نادیده می گیرید، افزود:اشکال کردن به دولت درد شما را دوا نمی کند؛ درد مملکت را هم دوا نمی کند. ما الان دعوا بر سر اصول داریم یک عده ای می خواهند اصل نظام را با بهایی ها و سلطنت طلب ها، واژگون کنند و الا این دولت حتما اشکالات جزئی دارد.

وی با اشاره به دعوت رئیس دفتر رئیس جمهور به جلسه جامعه وعاظ، اظهار داشت: ما آقای مشایی را دعوت کردیم و 50 تا اشکال هم به او کردیم. این طور نیست ما اشکالات دولت را هم نگویم. شما چه می دانید بنده از دیروز تا حالا چند تا نامه به دولت درباره اشتباهاتش نوشتم.

دبیر کل جامعه وعاظ به دیدارش با رئیس جمهور پس از انتخابات اشاره و افزود: من بعد از انتخابات در یک جلسه آقای احمدی نژاد را دیدم و به او گفتم ارادت ما به تو به دلیل شعارهای انقلابی و حمایت رهبری از تو است و الا خیال نکن ما عاشق  تو هستیم.

این عضو جامعه روحانیت مبارز درباره برخی اشکالات در اطرافیان رئیس جمهور هم تصریح کرد:در هر دولتی اشکال هست. در دولت امام زمان هم اتفاق می افتد که یک عده دزدی کنند. پس نمی شود گفت وقتی یک دولت سالمی سر کار آمده، دزد دزدی نکند. شیطان که بیکار نمی نشیند. این توقعات غلط است.

گفت و گوی تفصیلی خبرآنلاین با این روحانی حامی دولت در روزهای آینده منتشر می شود.

کد خبر 53457

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۹:۴۴ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۰
  0 0
  چگونه ممکن است در دولت امام زمان کسی دزدی کند محال است این جمله را یا اشتباه گفته یا بواسطه دفاع بد از رییس جمهوری . در روایت هست که در زمان حکومت امام زمان شیطان را می کشند و همه جا عدل وداد است پس این حرف شجونی تحریف است لطفا دقت بییشتری کنید
 • موسوي IR ۰۳:۳۳ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۱
  0 0
  با اين حرفهاي نسنجيده و كذب ولايت امام زمان (عج) را زير سوال مي برند و خود را ولايي مي دانند عجبا ....
 • بدون نام IR ۰۹:۳۴ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۱
  0 0
  بنده آقای شیجونی را بعنوان یک شخصیت آگاه و دانا قبول ندارم چون ایشان نسنجیده سخن می گویند
 • بدون نام GB ۱۰:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۱
  0 0
  شما که ستون نظریات گذاشتید پس چرا از هر دهتایی که من نظر میدم فقط یکی را میزارید که معمولا هم همین انتقادم را میزارید شما که می خواهید نظریات هم سانسور شده بزارید اصلا این گزینه را بردارید و خودتان هر نظری دوست دارید بزارید
 • حق IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۱
  0 0
  فکر نمیکنید با نگزاشتن نظرات کسانی که نظر می دند شما خودتون رو زیر سوال می برید.