هواداران از بازیکنان جدا شده استقلال هم خواستند که به این تیم برگردد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از بازی استقلال و تراکتورسازی، هواداران دوباره به اینستاگرام یکسری آدم معروف attak زدند که در ادامه می توانید این آدم های معروف را بیشتر بشناسید.
فرزاد حاتمی
حمله به صفحه او دقایقی بعد از بازی شروع شد. اینقدر به الفاظ رکیک به کار بردند که باعث دلخوری مهاجم استقلال شدند. البته او می گوید اطمینان داد که اینها هواداران واقعی استقلال نیستند.
امیر قلعه نویی
شعارها علیه او در ورزشگاه به اینستاگرامش هم کشیده شد. عده ای رفتند و توهین هایی کردند و عده ای دیگر هم پاسخ دادند.
جواد نکونام
به صفحه او هم حمله کردند اما حمله مثبت. برای نکونام نوشته بودند که به استقلال برگردد و برای این تیم میدان داری کند.
مجتبی جباری
او هم از این حملات هواداران بی نصیب نماند. هواداران از جباری خواستند که به استقلال برگردد اما او در مصاحبه آخرش به خبرورزشی گفته بود که یک سال قرارداد دارد و نمی تواند از الاهلی جدا شود.
خسرو حیدری
حمله به صفحه او هم مثبت بود. حیدری بازی خوبی برای استقلال انجام داد و به همین دلیل به حمایت از او پرداختند و البته گلایه های زیادی از مظلومی و تیم داشتند.
حنیف عمران زاده
معمولا صفحه او تحت حمله قرار می گیرد و این بار هم به روال گذشته، هواداران به صفحه او attak زدند. اما آن دسته از هوادارانی که صفحه امین حاج محمدی را نداشتند، در فضای مجازی به دنبال صفحه او می گشتند تا از خجالتش در بیایند.
فرهاد مجیدی
حمله به صفحه فرهاد مجیدی هم بیشتر با گلایه و ناراحتی تلفیق شد. هوادران برای او نوشتند که خودت بیا و سرمربیگری استقلال را قبول کن ولی بی شک فرهاد چنین ریسکی نمی کند. شاید او فصل آینده بیاید ولی همه می دانند قرار نیست به عنوان سرمربی فعالیت کند.
سروش رفیعی
یک نیمچه attak هم به صفحه سروش رفیعی زدند. البته خیلی ها از گل استثنایی که او مقابل استقلال زد، تعریف و تمجید می کردند.

252 43

 

کد خبر 535184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =