سعید عزت اللهی مدتی در تمرینات اتلتیکو حاضر شد و پا به پای شاگردان سیمئونه تمرین کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سعید عزت اللهی بازیکن سابق اتلتیکو مادرید، درباره این تیم حرف های جالبی می زند. او دو سال قبل به باشگاه اتلتیکو پیوست و برای تیم سوم این باشگاه بازی های زیادی انجام داد. سعید با وجود سن و سال کمش، حتی توانست مدتی در تمرینات تیم اصلی اتلتیکو حاضر شود. او تجربه خوبی از این اتفاق دارد. حالا که اتلتیکو به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده و البته انتقادها از سبک بازی این تیم بالا گرفته، عزت اللهی توضیحاتی در این باره می دهد. او در پاسخ به این انتقادها می گوید: «ببینید کلا سیستم بازی اتلتیکو با وجود دیه گو سیمئونه همین است. آنها کلا محکم و درگیرانه بازی می کنند. در تمرینات هم دقیقا بازیکنان همین شکلی بودند و سفت کار می کردند. این هم به هر حال سیستمی است که اتلتیکو دارد.»
او در پاسخ به اینکه می گویند فوتبال اتلتیکو چرک است، جواب می دهد: «ببینید تیم با این سیستم نتیجه گرفته است و سعی می کند روی حرف بقیه، سیستم خود را تغییر ندهد. برای اتلتیکو فوتبال زیبا مهم نیست و بیشتر دنبال نتیجه هستند. نتیجه هم که گرفته اند و الان در فینال اروپا هستند، جایی که آرزوی خیلی از تیم های بزرگ اروپا رسیدن به آن است.»
سعید در پاسخ به این سوال که آیا خود تو را هم در تمرین می زدند، می گوید: «روی توپ خیلی محکم بازی می کردند، نه اینکه از روی عمد همدیگر را در زمین بزنند. خب در تمرین اتلتیکو برای خود من هم خیلی جاها درگیری پیش آمد ولی بازیکنان در تمرینات، تمام تلاششان را می کنند و توانایی شان را نشان می دهد. به قول معروف در آخر هرکی زنده ماند، بازی می کند.(خنده)»

 

252 43

 

کد خبر 535325

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =