روابط عمومی سازمان غذا و دارو در اطلاعیه ای اسامی برخی فرآورده های آرایشی و بهداشتی غیر مجاز را اعلام کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سازمان غذا و دارو، این فرآورده های آرایشی و بهداشتی به علت جعل یا نداشتن اسناد بهداشتی اداره کل فرآورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیرمجاز شناخته می‌شوند.
پیرو این اطلاعیه، اسپری آنتی باکتریال و ضدبو، اسپری دافع حشرات، پکیج ویژه(اسپری آنتی باکتریال و ضد بو) غیر مجاز و تقلبی هستند.
همچنین ژل لکه بر نانو، اسپری واکس آنتی، اسپری ضد بخار و تمیز کننده نانو و باکتریال نانو محصولات تقلبی و غیرمجاز به شمار می روند.
روابط عمومی سازمان غذا و دارو با با بیان اینکه تولید کننده این محصولات دقیقا مشخص نیست، اعلام کرد: با توجه به تصاویر ارسالی احتمالا نام تجاری محصولات «پی/ان/سی» - P|N|C - است.
سازمان غذا و دارو از کسانی که این محصولات را در سطح عرضه مشاهده می‌کنند، خواست تا روابط عمومی این سازمان، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام ات لازم صورت گیرد.
شماره تلفن 66405569 با کد 021 روابط عمومی سازمان غذا و دارو آماده دریافت اطلاعات در خصوص مراکز عرضه فراورده‌های غیر‌مجاز نامبرده است.

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 537518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =