۰ نفر
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱

باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وزیر صنعت،‌معدن و تجارت نوشت:‌ با تاکیدات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی دستورالعمل بسته حمایت از صادرات غیرنفتی تهیه شده که پس از امضاء دستگاههای ذیربط به زودی ابلاغ خواهد شد.

محمدرضا نعمت زاده  در پایان همایش تبیین برنامه‌های ابلاغی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت،‌معدن وتجارت گفت: متاسفانه ردیف جوایز صادرات در سالهای گذشته از بودجه سالیانه حذف شد که با تلاش فراوان ردیف بودجه خاص در سال 95 در نظر گرفته شد و 200 میلیارد تومان تامین اعتبار شده که از این میزان 50 میلیارد تومان تخصیص پیدا کرده است.

وی در ادامه سخنان خود به موضوعات مختلفی که از سوی استانداران ،‌مسئولان دستگاهها مرتبط و روسای سازمانهای صنعت،‌معدن و تجارت استانها که در جلسه حاضر بودند پاسخ داد و ضمن تبیین اقدامات ،‌به تبادل نظر و بررسی مسائل و مشکلات پرداخت.

نعمت زاده همچنین به تهیه برنامه راهبردی صنایع دریایی کشور نیز اشاره کرد و افزود:  بیش از یکسال است که در تلاشیم تا برنامه راهبردی صنایع دریایی کشور را به صورت جامع و مناسب تهیه کنیم که درحال بازنگری نهایی هستیم تا بتوانیم از طریق آن  چشم انداز ده ساله کشور را در این صنعت ترسیم کنیم.

وزیر صنعت،‌معدن و تجارت ضرورت مبارزه با قاچاق  را حائز اهمیت خواند و گفت : دراین راستا نیز جلسات مختلفی با دستگاههای مرتبط داشته ایم و بدین منظور جلسه ای  با معاون اول رئیس جمهور در نظر گرفته شده است تا پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه کنیم.

 

22439

کد خبر 537668

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =