استاندار مرکزی روز سه شنبه در جریان بازدید پروژه ی آبرسانی خمین بیان کرد: هیچ عذری برای تاخیر در اجرای این پروژه پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرآنلاین زمانی قمی افزود: ما به دلیل ارائه ی این پروژه سفر رئیس جمهور را به تعویق انداختیم در حالی که برخلاف وعده هایی که برای اتمام پروژه تا پایان تیرماه از طرف پیمانکار این پروژه و شرکت آب منطقه ای استان مرکزی به من داده بودند، تمایلی به بازدید این پروژه ندارم.

وی در ادامه ی این جلسه ضمن تماس با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی به ایشان گفت: با توجه به روند تاخیر پروژه شما باید تا حل شدن مشکلات این پروژه در شهرستان خمین بمانید و حق بازگشت به مرکز استان را تا اتمام این پروژه نخواهید داشت. در غیر این صورت در مصاحبه ها اعلام کنید که توان اتمام این پروژه را ندارید.
در ادامه فرماندار شهرستان خمین به پیمانکار این پروژه اعلام کرد: شما مستلزم این هستید چند اکیپ در نظر بگیرید و شبانه روزی فعالیت کنید.
مهدی ساداتی افزود: پیشرفت 60 درصدی که شما آن را مطرح می کنید تنها 25 درصد پیشرفت داشته که لازم است در سه شیفت این کار پیگیری شود. و اگر مشکل و موانعی بر سر راه بوده باید آن را زودتر اعلام می کردید.
معاون شرکت آب منطقه ای استان مرکزی بیان کرد: من معتقد هستم اصل کار انجام شده و معضلی نباید باشد که موعد مقرر را به تعویق اندازد. از نظر ما مشکل اجرایی لاینحل نیست.
اسدی افزود: من بارها شاهد تعویض اکیپ های کاری این پروژه بودم که طبق بررسی های انجام شده 20 کیلومتر خط در این مسیر قرار دارد و تمام لوله های پای کار از 70 متر به 10 متر باقی مانده است. همچنین ما می توانیم به صورت شبانه روزی به روند اتمام پروژه با توجه به شرایط آب و هوایی حاضر ادامه دهیم.
همچنین شینی پیمانکار پروژه ی آبرسانی خمین بیان کرد: بحث مالی پروژه و تاخیر پرداخت وام به شرکت که به دلیل تغییر مدیریت بانک رفاه صورت گرفته بخشی از مشکلاتی است که در روند تاخیر پروژه تاثیر گذار بوده است.
وی اظهار داشت: مشکلات معدن سبب تغییر مسیر این پروژه شده که تقریبا 500 متر به این خط اضافه و در تاخیر این پروژه دامن زده است. این در حالی است که ما در روز های اول پیش بینی مشکل معدن را نکرده بودیم.

کد خبر 539717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =