برانکو در مصاحبه امروزش گفته که مهدی طارمی با یک باشگاه اسپانیایی قرارداد بسته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی طارمی آقای گل فصل گذشته لیگ برتر تلاش زیادی می کند تا از فوتبال ایران برود. او خودش گفته که بزرگان فوتبال توصیه کرده اند در همین سن و سال فوتبال ایران را رها کند و به فوتبال اروپا برود. به همین دلیل طارمی تصمیم گرفته قید پیشنهادهای نجومی فوتبال ایران را بزند و به اروپا برود؛ به جایی که شاید به اندازه تیم های ایرانی به او پول ندهند.
اما چرا برانکو امروز گفت که طارمی با یک باشگاه اسپانیایی قرارداد بسته است؟ ماجرا از این قرار است که وقتی برانکو به ایران برگشت، از مسئولان باشگاه پرسپولیس پرسید ماجرای مهدی طارمی به کجا کشیده شده که مسئولان باشگاه به او گفته اند طارمی با یک تیم اسپانیایی قرارداد بسته است. این جواب را به برانکو داده اند تا او تیمش را بدون طارمی ببندد و به فکر جایگزینی خوب برای این مهاجم باشد. اما طارمی در واقع قراردادی با تیم اسپانیایی نبسته است.
مهدی طارمی پیشنهادهایی از تیم های اروپایی دارد اما این پیشنهادها چشمگیر و خوب نیستند. او از نیوکاسل و ویگان انگلیس که هر دو به دسته پایین تر سقوط کرده اند پیشنهاد دارد اما شرط بازی در لیگ فوتبال انگلیس برای خارجی ها، دعوت شدن به 75 درصد از اردوهای تیم ملی در طول دو سال گذشته است. طارمی با اینکه اخیرا به اردوی تیم ملی دعوت می شود اما این شرایط را ندارد چراکه مدت زمان دعوت او به اردوی تیم ملی به دو سال نمی رسد.
از طرفی تیم لگانس هم طارمی را می خواست. در اصل قرار بود او با خیمناستیک قرارداد ببندد که اگر لگانس صعود کرد، طارمی را به لگانس قرض بدهند. اما بندهای قرارداد طوری بود که منتفی شده است. مشکل اینجاست که طارمی حاضر نمی شود قرارداد 4 ساله ببندد و از آن طرف، تیم های اروپایی هم حاضر نیستند با بازیکن آسیایی قرارداد کوتاه مدت ببندند.
43 43

کد خبر 545532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =