۰ نفر
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
دلیل عجیب نرفتن کریس رونالدو به میلان!

ورزش سه نوشت:میرابلی، مدیر سابق میلان از دلایل منتفی شدن انتقال کریستیانو رونالدو به این تیم سخن گفت.

در تابستان سال 2018 و پیش از انتقال رونالدو به یوونتوس، مدیران روسونری با این ستاره پرتغالی مذاکرات مثبتی انجام داده بودند و میرابلی مدعی شد حتی توافقاتی نیز حاصل شده بود، اما در نهایت مالکان چینی میلان در آن مقطع تمایلی به خرید یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال نشان ندادند و رونالدو راهی یوونتوس شد.

میرابلی گفت: "انتقال رونالدو به میلان موضوعی بود که ما با ژرژ مندس درباره آن صحبت کرده بودیم. ما می دانستیم که ممکن است بین رئال مادرید و رونالدو مشکلاتی ایجاد شود و همه کار انجام دادیم، اما پس از آن مالکان چینی این قرارداد را رد کردند، زیرا شرایط پایدار نبود. با وجود مالکان فعلی ممکن بود رونالدو بازیکن میلان باشد.

من افتخار می کنم که به دلیل حرفه ای بودن و جدیت گنارو گتوزو تصمیم گرفتم او را به عنوان سرمربی جدید میلان انتخاب کنم. مالکان چینی موافق نبودند و فکر می کردند که این یک عقبگرد محسوب می شود، اما من به آنها توضیح دادم که گتوزو یک سرمربی متعلق به آینده است. او در یونان، سری بی و سی کار کرده و کارنامه اش از نظر من مثبت است. ما به صحبت های آنتونیو کونته نیز گوش کرده و مستقیما با هم صحبت کردیم، اما این گفت و گو به نتیجه ای نرسید."

251 41

کد خبر 546776

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =