۰ نفر
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
رونالدو و درس فوتبال روی تپه‌های کولینا/عکس

ورزش سه نوشت:کریستیانو رونالدو فوق ستاره یوونتوس در روزهای قرنطینه خانگی در تورین همراه با فرزند 9 ساله اش، "جونیور"، به تمرین مشغول است.

کریستیانو رونالدو پس از نزدیک به 50 روز دوری از ایتالیا و حضور در شهر مادیرا، چند روز پیش به تورین برگشت؛ اما فعلاً اجازه تمرین با یوونتوسی‌ها را ندارد و باید طبق قوانین، دو هفته در قرنطینه بماند.

هرچند رونالدو اجازه تمرین گروهی را ندارد؛ ولی در عمارت مجلل خود در تورین، واقع در تپه‌ های "لا کولینا"، تمامی امکانات لازم را در اختیار دارد و این روزها با کریس جونیور فرزند 9 ساله ‌ی خود، مشغول تمرین است.

جونیور که برای تیم‌های پایه ‌ای یووه بازی می‌کند، نشان داده است که توانسته توانایی‌ های پدرش را به ارث ببرد و فوق ستاره پرتغالی از حالا در رویای این است که پسرش جا پای او بگذارد.

رونالدو با انتشار یک ویدیوی 20 ثانیه‌ای از خود و پسرش در حال تمرین فوتبال، نشان داد که این روزها بی تاب بازگشت است. 

در یک فضای کوچک محصور شده و روی چمن، او در حال آماده سازی خود و پسرش است.

در ویدیو ابتدا جونیور برای پدرش توپ را روی هر دو پا پرتاب می‌کند و کریستیانو نیز به توپ ضربه می زند. سپس نوبت به پدر می‌رسد تا برای پسر توپ را پرتاب کند و جونیور که با هر دو پا مسلط به نظر می‌رسید، به توپ ضربه می‌زد.

در پست اینستاگرامی رونالدو این جمله به چشم می‌خورد:«پسر کو ندارد نشان از پدر، خوشحالی فراتر از هر چیزی.»

 شاید بد نباشد نگاهی بیندازیم به عمارت بزرگ و مجلل رونالدو در تورین که پس از انتقالش در سال 2018 از رئال به یوونتوس، به محل اقامت او تبدیل شده است.

خانه جدید رونالدو در حقیقت 2 خانه متصل به هم با ورودی‌های جداگانه، باغ‌های بزرگ، استخر شنا و سالن ورزشی است که دور تا دور آن از پوشش گیاهی و سرسبز وسیعی پوشیده شده تا از این طریق علاوه بر زیبایی خانه، او و خانواده‌اش از دست پاپاراتزی های سمج ایتالیایی و تصاویر احتمالی قابل انتشار از زندگی شخصی در امان باشند.

منزل رونالدو از یک طرف نمای جنگل و از طرف دیگر نمای رودخانه داشته و در نزدیکی کلیسای مادر بزرگ، یکی از زیباترین آثار توریستی و معماری در شهر تورین بنا شده است.

رونالدو و خانواده‌اش همسایه تاجر آمریکایی ایتالیایی جان الکان، رئیس شرکت خودروسازی فیات کرایسلر اتومبیل هستند.

256 41

کد خبر 546963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =