پلیس نوشت ، فرمانده انتظامی شهرستان کیار از دستگیری چهار سوداگر مرگ و کشف یک کیلو و نیم تریاک و 120 گرم هروئین در این شهرستان، خبر داد.

سرهنگ دوم"علي رازاني"  گفت: در راستاي تداوم اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده شهري و روستايي، شناسايي و دستگيري قاچاقچيان مواد افيوني در دستور کارماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرارگرفت.

وي گفت: ماموران در عمليات ايست و بازرسي يك دستگاه خودرو پرايد را در محور شلمزار - ناغان متوقف و در بازرسي از آن يك كيلو و نيم ترياك كشف و راننده و سرنشين خودرو را دستگير كردند.
اين مقام انتظامي خاطر نشان كرد: پس از كسب مجوز قضائي طي عمليات ديگري در يكي از روستاهاي تابعه در بازرسي از منزل يك توزيع كننده مواد مخدر120 گرم هروئين در بسته هاي آماده توزيع كشف و دو سوداگر مرگ نيز دستگير شدند.
رازاني با اشاره به معرفي متهمين به مراجع قضائي ضمن هشدار به خانواده ها در خصوص معضلات و پيامدهاي مواد مخدر، خاطر نشان كرد: برخورد با خرده فروشان به صورت جدي در دستور کار پليس است لذا شهروندان مي توانند هرگونه اخبار و اطلاعات خود مبني بر نگهداري، خريد و فروش مواد مخدر را به پليس 110 اطلاع دهند.

 

کد خبر 548289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =