میزان نوشت: فرمانده سپاه ولی امر گفت: جایگاه و محبوبیت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به فراتر از مرزهای کشورمان کشیده شده است و بسیاری از مسلمان جهان پیرو مقام معظم رهبری شدند.

در آیین شکرگزاری و محکومیت ترور نافرجام مقام معظم رهبری که با حضور جمع کثیری از مردم مؤمن و متعهد تهران برگزار شد، فرمانده سپاه ولی امر در سخنانی به ویژگی های منحصر به فرد مقام معظم رهبری پرداخت.

سردار سرتیپ پاسدار ابراهیم جباری به نقش بی بدلیل مقام معظم رهبری در تحولات اخیر ایران، منطقه و جهان اشاره کرد و گفت: عدالت خواهی، استکبار ستیزی، پاسداری از آرمان های انقلاب، حفظ دستاوردها و افزایش قدرت دفاعی از مهم ترین خصیصه های امام امت است.

وی اظهار کرد: بدون شک همه مردم، امنیت و آسایش کنونی خود را مدیون دور اندیشی و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله خامنه ای هستند.

فرمانده سپاه ولی امر خاطر نشان کرد: گسترش علوم مختلف در طول 20 سال اخیر را مرهون نگاه ویژه و مجاهدت های مقام معظم رهبری هستیم که امیدوارم این روند با شدت بیشتری ادامه یابد.

وی با اشاره به رویدادهای سال 88 گفت: دشمن سال هاست که برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی، برنامه های مدونی را طراحی کرده است. متأسفانه در آن حادثه برخی از نخبگان جامعه به وظایف و مسئولیت های خود عمل نکردند تا حوادث تلخی در کشور رخ دهد.

سردار جباری اظهار کرد: دشمن کار گسترده ای را برای شکار برخی نخبگان کشور آغاز کرده است تا از طریق آنها، راه نفوذ خود را بر کشور هموار کند اما با عنایت امام عصر (عج) و رهنمودهای عالمانه مقام معظم رهبری، نقشه های دشمنان نقش بر آب خواهد شد.

وی با بیان اینکه رهبری انقلاب اسلامی قطب و محور اساسی جهان اسلام است، افزود: جایگاه و محبوبیت حضرت آیت الله خامنه ای به فراتر از مرزهای کشورمان کشیده شده است و بسیاری از مسلمان جهان پیرو مقام معظم رهبری شده اند که این امر نشان دهنده اقتدار و نقش برجسته ایشان در میان مسلمانان سایر کشورهاست.
29219

کد خبر 550912

برچسب‌ها