اعلام آمادگی سپاه لرستان برای اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی در استان

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از آمادگی سپاه استان برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در استان خبر داد

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین لرستان ،سردار مرتضی کشکولی در دیدار نمایندگان لرستان در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان لرستان ضمن با اهمیت دانستن این جلسه و تحقق عمده اهداف این نشست، بر انسجام نمایندگان و مسئولان تأکید کرد و اظهار داشت: همه مسئولان نظام باید در راستای رفع مشکلات استان لرستان به خصوص رفع مشکل بیکاری انسجام لازم داشته باشند.

وی برگزاری این جلسه را گامی مهم در راستای همدلی و توسعه استان دانست و گفت: مقوله فرهنگ در جامعه بسیار مهم بوده و باید همچنان در اولویت باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: ما نباید از مسائل فرهنگی غافل باشیم و باید برای رفع مشکلات و معضلات فرهنگی اقدام عملی صورت گیرد.

سردار کشکولی افزود: برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در استان در صورت تأمین اعتبار ، بسیج آمادگی کامل را دارد و در سال گذشته نیز فرصت های شغلی فراوانی در استان ایجاد کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان نیز در این جلسه با تاکید بر نقش مهم حوزه ­های علمیه در پیروزی انقلاب اسلامی و حل بسیاری از مشکلات از سوی علما و روحانیت گفت: امروز نیز حوزه ­های علمیه در گفتمان سازی پیرامون مسائل مختلف جامعه از جمله اقتصاد مقاومتی نقش اساسی دارند.

حجت الاسلام حیات الغیب با اشاره به شرایط حساس جامعه و لزوم اولویت قرار دادن فرهنگ در برنامه ­ها، خواستار ارتباط تنگاتنگ بین مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حوزه­ های علمیه شد

مهر/

کد خبر 550985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =