سرپرست معاونت توسعه امور منطقه ای و اقتصادی استانداری البرز از برگزاری همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری روسیه در جمهوری اسلامی، خبر داد و گفت: این همایش مهرماه سالجاری با حضور سرمایه گذاران و هیات اقتصادی روس در استان البرز برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، " عباداله کامکار" با اعلام این خبر در کارگروه صادرات غیرنفتی استان گفت: پیرو سفر اخیر هیات اقتصادی البرز به کشور روسیه و انعقاد تفاهم نامه مشترک تجاری و اقتصادی، بمنظور توسعه ، تقویت و تحکیم روابط، مهرماه سالجاری همزمان با روز ملی صادرات همایش «سرمایه گذاری روسیه» در استان برگزار می شود.

وی افزود: با مزیت های رقابتی که این استان دارد و ابعاد ملی این همایش شاهد حضور مسئولان کشوری در کنار سرمایه گذاران داخلی و خارجی از کشور روسیه و نقاط همسایه خواهیم بود.

کامکار با بیان اینکه در حال حاضر برنامه ریزی ها برای برگزاری این همایش هستیم گفت: معرفی ظرفیت های استان در برگزاری این همایش مد نظر قرار گرفته است و قطع به یقین در این سمینار فرصت های سرمایه گذاری مشترکی فرا روی استان البرز و کشور روسیه گشوده خواهد شد.

 

کد خبر 551359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =