مدیرکل دفترهماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال وبختیاری معرفی شد

ایرنا نوشت ، استاندار چهارمحال و بختیاری در حکمی از سوی، محمدکاظم منزوی را به عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری،  در آیین معارفه مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: تکمیل و بهره برداری از طرح های تولیدی و صنعتی نیمه تمام از مهمترین اولویت های دولت یازدهم در سال جاری به شمار می رود.
قاسم سلیمانی دشتکی تأکید کرد: به همین منظور، اختصاص اعتبار برای تکمیل و بهره برداری از طرح های دارای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و بالاتر در دستور کار مسوولان ارشد چهارمحال و بختیاری قرار گرفته است.
سلیمانی دشتکی افزود: دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری و سایر مسوولان دستگاه های اجرایی متولی در سرمایه گذاری، اقدامات روند جذب و جلب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان را با جدیت دنبال کنند.
وی تصریح کرد: افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری، رونق اقتصادی و ارتقای شاخص های توسعه ای در حوزه های مختلف چهارمحال و بختیاری، جزو برنامه های اولویت دار مسوولان استان است.
گفتنی است ،  در این نشست از خدمات محسن فرهادی، سرپرست سابق دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری تقدیر شد.
محمدکاظم منزوی، پیش از این به عنوان معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری مشغول به خدمت بوده است.

 

 

کد خبر 553371

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =