فدراسیون فوتبال نسبت به پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی انگلیس به کارلوس‌ کی‌روش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته رسانه‌های بین‌المللی خبر از حضور احتمالی کارلوس کی‌روش روی نیمکت انگلستان داده بودند و همین موضوع باعث ایجاد شائبه‌هایی مبنی بر جدایی کی‌روش از تیم ملی فوتبال ایران شده بود اما فدراسیون فوتبال با رد این خبر کی‌روش را پایبند به قراردادش با این فدراسیون دانست.
در همین رابطه امیر حسین حسینی- رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی انگلیس به کی‌روش گفت: بسیاری از کشورها و باشگاهها در زمان انتخاب سرمربی تیم‌های خود، از گزینه‌های متعددی نام می‌برند که قصد مذاکره با آنها را دارند.
وی گفت: طی چند سال گذشته اخبار متعددی در زمینه گزینه بودن کارلوس کی‌روش در این تیم‌ها به گوش رسیده و می رسد اما باید اعلام کنم که همه این موارد تنها از سوی کشورها و باشگاهها اعلام شده و به هیچ عنوان سرمربی تیم ملی در آنها دخالتی نداشته است.
رئیس روابط عمومی فدراسیون گفت: بارها دیده‌ایم که این موضوعات در رسانه‌های بین المللی مطرح و انعکاس داده شده و البته بسیاری از رسانه‌های ایران نیز به آن پرداخته‌اند اما همه آنها در حد گمانه زنی بوده و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران همانند گذشته به قرارداد خود پایبند بوده است. ضمن اینکه محمدرضا ساکت-مدیر تیم های ملی فدراسیون نیز روز گذشته این موضوع را اعلام و بر آن تاکید داشته است.
حسینی در پایان افزود: اینکه کشورها و باشگاهها علاقمند همکاری با کی‌روش هستند، هیچ ارتباطی به سرمربی تیم ملی فوتبال نداشته و با توجه به اینکه کی‌روش یک مربی حرفه‌ای و سرشناس در کل دنیا محسوب می‌شود، شاهد عنوان شدن این مسائل هستیم.
وی افزود: به دنبال معرفی سرپرست سازمان لیگ و سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال و علیرغم توضیحات رئیس فدراسیون، امروز شاهد برخی مسائل بودیم که نیاز به پاسخگویی دارد. البته برخی از رسانه‌ها نیز با سوالات خاص و پرداختن به موضوعی که توضیح آن به طور کامل داده شده است به آن پرداخته اند.
وی گفت: علی کاظمی از طرف رئیس فدراسیون فوتبال به عنوان سرپرست سازمان لیگ معرفی شده است و در آینده‌ای نزدیک و مطابق با اساسنامه فدراسیون نایب رئیس پیشنهادی رئیس فدراسیون برای رای گیری به مجمع عمومی معرفی خواهد شد که این موضوع علیرغم توضیحات مفصلی که مهدی تاج در این خصوص ارائه کرده است، توسط برخی رسانه‌ها مورد توجه قرار نگرفته است و این مهم نیازی به مصوبه هیات رئیسه ندارد.
وی در ادامه بیان کرد: درباره موضوع دبیرکل فدراسیون باید اعلام کنم که این بحث در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مطرح خواهد شد.
وی افزود: همانطوری که در اخبار روز گذشته منتشر شد، امیر عابدینی سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال است و برای معرفی سرپرست نیازی به تصویب هیات رئیسه وجود ندارد چرا که در آینده‌ای نزدیک و پس از تدوین آیین نامه مربوط به آن و همچنین آیین نامه تیم های ملی، هر دو بخش چه به لحاظ آیین نامه و چه به لحاظ معرفی رئیس آن، در هیات رئیسه فدراسیون مطرح خواهد شد.
43 43

کد خبر 555221

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =