یک سایت خبری از اختلاف نظری که منجر به قطع ارتباط دو روحانی برجسته در تهران شد، خبر داد.

شیعه آنلاین نوشت:

یکی از دوستان نزدیک آیت‌الله خوشوقت، آیت‌الله امجد بود. سال‌ها قبل حاج آقای امجد مرتب به مسجد و مجالس آیت‌الله خوشوقت می‌رفت و در اکثر مجالس خود، می‌گفت: من خودم دائم از حاج آقای خوشوقت استفاده می‌کنم شما هم این فرصت را از دست ندهید، تا می‌توانید از ایشان استفاده کنید.

آیت‌الله خوشوقت هم در مجالس روضه آقای امجد حاضر می‌شد، تا اینکه بعضی از چهره‌های سیاسی در این مجلس روضه ورود پیدا کردند.از جمله این چهره‌ها سید هادی خامنه‌ای و محمد هاشمی (برادر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی) بودند از همین رو حاج آقای خوشوقت به آقای امجد تذکر دادند که حضور این چهره‌ها در مجلس شما، در ذهن مردم به ویژه جوانان جنبه تایید از طرف شما را دارد، آنها را راه ندهید. اما آقای امجد گفت: نمی‌توانم که آنها راه ندهم، مجلس روضه امام حسین(ع) است. آیت‌الله خوشوقت گفت: اگر نمی‌توانی مانع آنها شوید پس مجلس خودتان را تعطیل کنید و الا تایید باطل به هر نحوی حرام است. اما آقای امجد قانع نشد و حاج آقای خوشوقت ارتباط خود را با آقای امجد بطور کلی قطع کردند.

کد خبر 55576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۷:۳۳ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۹
  12 7
  این مطلب یعنی اینکه اگرهر کسی با سلیقه شما مطابقت نداشت مجازید درباره او هرطور که می خواهید حرف بزنید و مطلب بنویسید . مهم نیست که شما این نظر را درج کنید یا نه.من یک جمله به این تازه به دوران رسیده ها می خواهم بگویم : الله اکبر از عظمت و ستار العیوبی خداوند که از ظاهر و باطن همه آگاه است و اگر ذره ای از باطن و درون ما را پیش بنده هایش آشکار نماید، به قول فرمایش معصوم، دیگر کسی جنازه کسی را برنمی دارد. خدایا به ما رحم کن.
 • بدون نام IR ۰۷:۴۴ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۹
  4 1
  میزان مواضع و گفتار و کردار اشخاص با قرآن قابل سنجش است و قرآن هم بگونه ای با فطرت همخوانی دارد که راه فهم حق و باطل را بر عالم و غیر عالم آسان وحجت را تمام کرده کافی است درصدد کتمان حقایق صریح و روشن و آسان آن نباشیم. از این خبرتان خیلی ممنونم.
 • مهتاج IR ۰۷:۴۴ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۹
  2 4
  بعيد است!
 • بدون نام IR ۰۸:۰۷ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۹
  6 4
  خدا هردوی این بزرگواران را برای اسلام حفظ کند
 • بدون نام IR ۲۰:۳۸ - ۱۳۸۹/۰۳/۱۲
  4 2
  اگه راست میگی اینو حذف نکن. دادش من به شما چه ربطی داره که توی حریم خصوصی افراد سرک میکشید ؟ به چه دردتون میخوره ؟ آیا جز این است که در این میان عده ای مسلمون به گناه می افتند و مطمئن باشید مسببش شما خواهید بود و مطمئنا اختلاف افکنی میان مومنان و دامن زدن به آن مورد رضایت خدا و اهل بیت نخواهد بود.
 • پلاک IR ۱۳:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
  8 21
  چقدر شیطون به آدم نزدیکه آقای امجد!
  • بدون نام IR ۲۱:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
   8 7
   متحد جانهای شیران خداست /بچه ها انصافا در حق اقای امجد جفا کردیم او باطن را می دید ما گول ظاهر را خوردیم امجد عزیز ما را ببخش اشتباه کردیم به قول خودتون حریت نقطه دار شد