از کتاب «مجموعه مقالات همایش ملی شمس تبریزی سال94» و «4کتاب حوزه خوی پژوهی» با حضور امام جمعه، نماینده و رئیس شورای شهر و شهردار خوی رونمایی شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، سیدفتاح کبیری در آیین رونمایی از از کتابهای تازه منتشر در تولیت شمس که با حضور مسئولین خوی برگزار شد، اظهار داشت: تولیت شمس تبریزی با همکاری تمامی نیروهای خود و با محوریت کارهای علمی در حوزه شمس و مولانا و عرفان از دوسال گذشته فعالیت های خود را متمرکز کرده است.
وی افزود: بطوری که مجموعه مقالات همایش ملی شمس سال گذشته توسط معاونت علمی تولیت بصورت کتاب درآمده و امروز شاهد رونمایی از آن هستید. این کتاب مجموعه 19مقاله یرگزیده از 250مقاله رسیده به دبیرخانه همایش سال 94 ، به همراه مجموعه سه سخنرانی و پیام آیت الله جوادی آملی به همایش است.
رئیس شورای شهر خوی تصریح کرد: در کنار این رونمایی، شاهد رونمایی چهار کتاب پژوهی در حوزه خوی است که با محوریت علمی دکترسفیدگر شهانقی و توسط اساتید دکتر شهریار حسن زاده و حجج الاسلام صدرایی و الوانساز نوشته شده است.
کبیری ادامه داد: هزینه انتشار این 4مجموعه را شورای شهر و معاونت فرهنگی شهرداری خوی تقبل کرده است و در اختیار علاقمندان به فرهنگ و ادب و تاریخ خوی قرار گرفته است.
گفتنی است در کنار رونمایی از این 5 عنوان کتاب، کتابخانه تخصصی شمس و مولانا با 4هزار عنوان کتاب نیز افتتاح شد.

کد خبر 558546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =