۰ نفر
۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۱
کشف 75 کیلوگرم مواد مخدر در همدان

فرمانده انتظامی استان گفت: با توجه به اشراف اطلاعاتی و در یک عملیات برنامه‌ریزی شده و هدفمند متهمی که در حال انتقال یک محموله 65 کیلوگرمی تریاک در ورودی شهرستان همدان بود دستگیر و مواد مخدر در جاسازی حرفه‌ای خودرو تریلی کشف و خودرو نیز توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ سردار حاجی محمد مهدیان نسب، فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 75 کیلوگرم ماده مخدر از نوع هروئین، حشیش و تریاک در 2 عملیات ضربتی در ظرف 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: پرونده متهامان و قاچاقچیان برای رسیدگی تحویل مراجع قضایی شده است.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال تلاش‌های اطلاعاتی مطلع شدیم یک نفر قاچاقچی قصد قاچاق مواد مخدر با استفاده از شیوه و شگردهای پیچیده از استان‌های جنوبی کشور به استان همدان و توزیع در بین قاچاقچیان خرده پا را دارد.

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: همچنین در یک گزارش اطلاعاتی مبنی بر انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از استان تهران به همدان، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اقدام به اجرای ایست و بازرسی در محورهای مواصلاتی استان به ویژه محور تهران به همدان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی شهرستان فامنین کرد که در نهایت متهم در ورودی شهرستان فامنین شناسایی شد.

وی گفت: در بازرسی از داخل خودروی متهم مقدار 5 کیلوگرم هروئین با لفافه که به صورت حرفه‌ای جاسازی شده بود کشف و متهم دستگیر و خودروی وی نیز توقیف شد.

مهدیان‌نسب تصریح کرد: همچنین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار در عملیاتی مشترک در ایست بازرسی شهید زارعی یک دستگاه خودروی نیسان را برای بازرسی متوقف کردند.

وی اظهار داشت: ترس و سردرگمی راننده در پاسخ دادن به سؤالات کارکنان انتظامی سبب می‌شود که با دقت بیشتری این خودرو را بررسی کنند که پس از انتقال خودرو به پاسگاه و بازرسی دقیق، مقدار 4 کیلو و 890 گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و راننده را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه پرونده متهامان و قاچاقچیان برای رسیدگی تحویل مراجع قضایی شد، تاکید کرد: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر عرصه را بر قاچاقچیان در سطح استان همدان تنگ کرده و عملیات‌های انجام شده نمونه‌ای از توانمندی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان است.

وی در آخر ضمن تشکر از مردم خواست، در صورت برخورد با موارد مشکوک عرضه و قاچاق مواد مخدر باید از طریق سامانه فوریت‌های پلیس 110 یگان انتظامی را مطلع کنند تا اقدامات لازم برای جلوگیری از رسیدن این قاچاقچیان به اهداف سوء آنها انجام شود.

 

 

کد خبر 559455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =